Emos H2030 videotelefon stříbrný

Nákupem získáte 56,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Videotelefon Emos H2030 ve stříbrném provedení sestává z kamery a 7" displeje s rozměry 114 x 204 x 26,5 mm s přehledným menu, 5 dotykovými a 4 mechanickými tlačítky. Pořízené snímky se uloží do interní paměti s kapacitou až 100 snímků. Možná instalace na stěnu. Volitelných 16 melodií vyzvánění. Odolná konstrukce s certifikací IP44, odolá povětrnostním podmínkám i vandalům. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Domácí videotelefon

Pokud chcete vidět, kdo stojí před vašimi dveřmi, pořiďte si tento praktický videotelefon a mějte vždy přehled o příchozích hostech do vašeho domu. Takový videotelefon jistě ocení zejména senioři, případně domácnosti s malými dětmi. Instalaci kamery zvládnete bez problémů, můžete ji nainstalovat přímo na zeď u vchodu. Stejně jednoduché je i samotné ovládání videotelefonu.


Přehledný displej

Předností videotelefonu je jeho dostatečně velký až 7" barevný displej, na kterém uvidíte každého příchozího hosta. Takto budete vždy vědět , koho si pouštíte na váš pozemek. Každého, kdo stojí při vaší brance kamera zaznamená a fotografii automaticky uloží do interní paměti, což oceníte v případě zlodějů nebo jiných nežádoucích osob. Do paměti se uloží až 100 fotek, které se v případě překročení limitu začnou přepisovat novými fotkami (v pořadí od těch nejstarších).

Noční vidění

Velmi důležitým komponentem videotelefonu je samotná kamera, kterou máte umístěnou u vchodu. Kamera snímá kvalitně během celého dne i noci, a to díky nočnímu vidění. Po zazvonění se na kameře aktivuje LED přisvícení, které umožní zachytit tvář i když osoba stojí 150 cm od kamery. Kameru naistalujete pomocí šroubů, která najdete v balení.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bezdrátové
    Bezdrátové Ano
  • Napájení
    Napájení 220-240

Další vlastnosti

Značka: Emos
? Smart: Ne
? Stupeň krytí: IP 44

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 27,7 cm
Hmotnosť: 1020 g
Výška: 36,9 cm
Hloubka: 8,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: dveřní kam. jednotka, LCD monitor

Konektivita

Bezdrátové: Ano

Funkce

LED indikace: Ne

Další parametry

Celkový počet melodií: 16
Rozměry tlačítka: 55 x 40 x 130
Rozměry zvonku: 204 x 26,5 x 144

Energetické údaje

Napájení: 220-240

Ostatní

Kód produktu: H2030

Všechny parametry

Recenze Emos H2030 videotelefon stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Emos H2030 videotelefon stříbrný