Eltrinex LS500 GPS černá

Autokamera Eltrinex LS500 GPS v černém provedení bude vaším společníkem na všech cestách. S technologií WDR a propracovanou optikou zaznamená videa v kvalitním 2K rozlišení 2304 x 1296 px. Vybaven je 2,7" LCD displejem, na kterém si podíváte a nastavíte vše, co potřebuje. Zobrazí aktuální rychlost, upozorní na překročení rychlosti a informuje o směru jízdy, a to díky GPS přijímači. Nechybí funkce nočního vidění, která zachytí kvalitní obraz i ve špatných světelných podmínkách. Podporuje paměťové karty do kapacity 64 GB (není součástí balení). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Eltrinex LS500

Kamera do auta Eltrinex LS500 bude vaším spolehlivým společníkem na cestách, a díky svým kompaktním rozměrům skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Vybavená je množstvím praktických funkcí, s nimiž zachytíte každý detail záznamu. Součástí je také rychloupínací magnetický držák s napájením, který vám umožní přilepit kameru na čelní sklo.

Užitečné funkce

Výkonná autokamera vás bude informovat o všem co se na silnicích děje. Vybavená je GPS přijímačem, díky kterému vás kamera upozorní na překročenou rychlost či informuje o směru jízdy. Prostřednictvím zvukové signalizace také upozorní na vybočení z jízdního pruhu. Řešení kolizí, dopravních nehod či jiných momentů na cestách bude s kamerou Eltrinex LS500 hračkou. Dostatek prostoru pro záznamy lze zabezpečit pomocí micro SD karty do kapacity 64 GB, která není součástí balení.


Zachytí každý detail

Kamera disponuje dotykovým 2,7 palcovým LCD displejem, na kterém se zobrazují obsah ve Full HD rozlišení a se kterým bude ovládání kamery rychlé a snadné. Zaznamená videa v kvalitním 2K rozlišení, a se 170° úhlem záběru zachytí každý detail. Nechybí ani funkce WDR a spolu s propracovanou optikou se postarají o ostré záběry i za horších světelných podmínek jako např. jízdy v tunely. Využít ji také můžete jako fotoaparát např. při zhotovení snímků při nehodě.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2,7 "
  • GPS Ano
  • Dotyková obrazovka Ne
  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Max.rozlíš.videa 2304x1296
  • Rozlišení 3 Mpx
  • Úhel záběru hl.kamery 170
  • Fotorežim Ano

Další vlastnosti

Značka: Eltrinex
Úhel záběru hl.kamery: 170
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 90 mm
Výška: 40 mm
Délka: 52 mm
Hmotnosť: 100 g

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: Manuál

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC

Video

? Max.rozlíš.videa: 2304x1296
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 3 Mpx

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Fotoaparát

Fotorežim: Ano

Ostatní

Kód produktu: LS500 GPS

Všechny parametry

Recenze Eltrinex LS500 GPS černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Eltrinex LS500 GPS černá