Eljet Single Power E-Skateboard


E-Skateboard, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 2,2, Maximální dojezd: 10 km, Výkon motoru: 250 W, Max. rychlost: 15 km/hod.. Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Eljet Single Power elektrický skateboard vám zaručí pohodlnější mobilitu než klasický skateboard. Vybavený je jedním elektromotorem, který se pyšní výkonem 250 W. Energie mu je dodávána z baterie, která má kapacitu 2,2 Ah. Maximální rychlost je 15 km/h a dojezdová vzdálenost dosahuje až 10 km. Baterie se zcela dobije za pouhé dvě hodiny. Maximální úhel stoupání je 10°. E-skateboard je také vybavený elektromagnetickou brzdou. Výhodou je možnost bezdrátového ovládání, ovladač je součástí balení. Deska skateboardu je vyrobena z pěti vrstev bambusu a skelných vláken. Kolečka jsou vyrobena z velmi odolného polyuretanu.

Moderní způsob pohybu

Pokud vás již nebaví váš obyčejný skateboard a chcete zkusit něco nového, tak právě pro vás bude vhodný tento na první pohled obyčejný skateboard. Obyčejný ale není, na jedné nápravě se totiž nachází elektromotor s výkonem 250 W. Tento motor je schopný vyvinout až 15 kilometrovou rychlost. Na spodní straně se také nachází akumulátor s kapacitou 2,2 Ah. Tato kapacita postačí na ujetí až 10 km. Hmotnost celého skateboardu je 3,8 kg, takže je velmi lehký a je možné ho pohodlně přenášet. 

Kvalitní provedení

Předností Eljet Single Power je také velmi kvalitní provedení. Deska je vyrobena celkem z pěti vrstev. Tři vrstvy jsou bambus a mezi nimi se nachází dvě vrstvy ze skelných vláken. Tato kombinace zajišťuje skvělou odolnost i životnost. Maximální nosnost je 120 kg. Skateboard je také vybavený kvalitními kolečky, která jsou vyrobena z pevného polyuretanu

Dálkové ovládání

Ovládání je velmi jednoduché. Ke skateboardu dostanete dálkový bezdrátový ovladač, který je vybavený nabíjecí baterií s kapacitou 450 mAh. Rychlost jízdy tak budete mít vždy pod kontrolou. Tento ovladač lze dobít za cca 2 hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 120 Kg
Kapacita baterie 2.2 Ah
Max. rychlost 15 km/hod.
Dojezd 10 km
Výkon motoru 250 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Eljet Single Power E-Skateboard

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi