Eljet Double Power E-Skateboard


E-Skateboard, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 4,4, Maximální dojezd: 15 km, Výkon motoru: 500 W, Max. rychlost: 20 km/hod.. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Eljet Single Power elektrický skateboard vám zaručí pohodlnější mobilitu než klasický skateboard. Vybavený je dvojicí elektromotorů, každý z nich se pyšní výkonem 250 W. Energie jim je dodávána z baterie, která má kapacitu 4,4 Ah. Maximální rychlost je 20 km/h a dojezdová vzdálenost dosahuje až 15 km. Baterie se zcela dobije za pouhé dvě hodiny. Maximální úhel stoupání je 10°. E-skateboard je také vybavený elektromagnetickou brzdou. Výhodou je možnost bezdrátového ovládání, ovladač je součástí balení. Deska skateboardu je vyrobena z pěti vrstev bambusu a skelných vláken. Kolečka jsou vyrobena z velmi odolného polyuretanu.

Moderní způsob pohybu

Pokud vás již nebaví váš obyčejný skateboard a chcete zkusit něco nového, tak právě pro vás bude vhodný tento na první pohled obyčejný skateboard. Obyčejný ale není, na obou nápravách se totiž nachází elektromotor s výkonem 250 W. Tyto motory jsou schopny vyvinout až 20 kilometrovou rychlost. Na spodní straně se také nachází akumulátor s kapacitou 4,4 Ah. Tato kapacita postačí na ujetí až 15 km. Hmotnost celého skateboardu je 5 kg, takže je velmi lehký a je možné ho pohodlně přenášet. 

Kvalitní provedení

Předností Eljet Single Power je také velmi kvalitní provedení. Deska je vyrobena celkem z pěti vrstev. Tři vrstvy jsou bambus a mezi nimi se nachází dvě vrstvy ze skelných vláken. Tato kombinace zajišťuje skvělou odolnost i životnost. Maximální nosnost je 120 kg. Skateboard je také vybavený kvalitními kolečky, která jsou vyrobena z pevného polyuretanu

Dálkové ovládání

Ovládání je velmi jednoduché. Ke skateboardu dostanete dálkový bezdrátový ovladač, který je vybavený nabíjecí baterií s kapacitou 450 mAh. Rychlost jízdy tak budete mít vždy pod kontrolou. Tento ovladač lze dobít za cca 2 hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 120 Kg
Kapacita baterie 4.4 Ah
Max. rychlost 20 km/hod.
Dojezd 15 km
Výkon motoru 500 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Eljet Double Power E-Skateboard

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi