Eljet Double Drive E-longboard

16 999 Kč ? Ušetříte 18 % 13 999 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 139,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Eljet Double Drive je elektronický longboard, který vám umožní jednoduché a pohodlné cestování po městě. Tento model má poháněné obě nápravy. Na každé se nachází velmi výkonný elektromotor s výkonem 1800 W. Baterie, která zajišťuje energii motorům má kapacitu 8,8 Ah. Maximální dojezd je skvělých 30 km. Maximální rychlost dosahuje 25 km/h. Deska longboardu je vyrobena z pěti vrstev bambusu a skelných vláken, takže je velmi odolná a její nosnost je až 120 kg. V balení se také nachází bezdrátový dálkový ovladač s nabíjecí baterií s kapacitou 800 mAh. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Nové možnosti pohybu na longboardu

Eljet Double Drive působí jako klasický longboard, ale pod jeho deskou se nachází elektromotory, které umožňují nenáročný pohyb. Výhodou je lehké provedení, takže si ho můžete vzít s sebou kamkoliv. Deska longboardu je složená celkem z pěti vrstev, tři vrstvy jsou bambusové a mezi nimi se nacházejí skelná vlákna. Tato kombinace zajišťu vynikající odolnost a také nosnost, která je 120 kg. Kolečka jsou vyrobená z odolného polyuretanu. Celkové provedení je na vysoké úrovni.

Skvělý výkon a dojezd

Longboard Eljet Double Drive má poháněné obě nápravy. Na každé se nachází výkonný stejnosměrný elektromotor každý s výkonem 1800 W. Motory jsou tak dostatečně výkonné na to, aby dokázaly longboard rozjet až na 25 km/h. Baterie s velkou kapacitou 8,8 Ah poskytne dostatek energie až na 30 km jízdy, Longboard tak můžete využívat i k dojíždění po městě. Jeho nízká hmotnost 7,8 kg umožňuje jednoduché přenášení. 

Jednoduché ovládání

Ovládání je velmi jednoduché. K longboardu dostanete dálkový bezdrátový ovladač, který je vybavený nabíjecí baterií s kapacitou 800 mAh. Rychlost jízdy tak budete mít vždy pod kontrolou. Tento ovladač lze dobít za pouhých 90 minut. V balení se také nachází náhradní sada koleček a potřebné nabíjecí adaptéry. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 120 Kg
  • Kapacita baterie 8,8 Ah
  • Max. rychlost 25 km/hod.
  • Dojezd 30 km
  • Výkon motoru 3600 W

Další vlastnosti

Značka: Eljet
? Smart: Ne
Maximální nosnost: 120 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 30 km
Výkon motoru: 3600 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 30 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 95 cm
Hmotnost: 8 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Dálkové ovládání

Baterie

Doba nabíjení: 3 hod.
Kapacita baterie: 8,8 Ah
Baterie: 21 V

Další parametry

Display: Ne
Doporučený věk: 10
Světlá: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5006

Všechny parametry

Recenze Eljet Double Drive E-longboard

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Eljet Double Drive E-longboard