Eljet Cruiser Premium


E-Koloběžka, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 6,6 Ah, Maximální dojezd: 30 km, Výkon motoru: 350 W, Max. rychlost: 30 km/hod.. Více info


Cena 10 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 104 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonná elektrická koloběžka Eljet Cruiser Premium je vhodná nejen na ježdění po městě, ale i díky větším kolům a kvalitnímu odpružení je vhodná i do terénu. Je vybavena elektromotorem, který dosahuje výkonu 350 W. Energii tomuto motoru dodává baterie s kapacitou 6,6 Ah pracující s napětím 36 V. Baterie umožňuje dojezd na jedno nabití až 30 km. Maximální rychlost je 30 km/h, rychlost lze nastavovat ve třech stupních. Na řídítkách se nachází barevný LCD displej, který zobrazuje aktuální rychlost, rychlostní stupeň, ujetou vzdálenost a zbývající množství energie. Koloběžka je vybavena účinným brzdovým systémem a LED světlem. Výhodou je rychlé složení nebo rozložení. Nosnost koloběžky je 20-120 kg. Barva černá.

Do města i do přírody

Eljet Cruiser Premium se stane vaším věrným společníkem při dojíždění do práce nebo do školy i při delších výletech. Konstrukce koloběžky je vyrobena z velmi odolného materiálu, který umožňuje jízdu i v náročnějším terénu. Koloběžka je vybavena kvalitním odpružením, zajišťující komfort při jízdě mimo město, nezalekne písku ani travnatých ploch. Při vývoji této koloběžky bylo myšleno i na bezpečnost. Koloběžka je vybavena účinným brzdovým systémem s přední elektronickou a zadní mechanickou brzdou. Na řídítkách se také nachází LED světlo, které oceníte při jízdě ve tmě. Výhodou je i široké stupátko, které je opatřené protiskluzovým povrchem.

Výborný dojezd

Koloběžka Eljet Cruiser Premium je vybavená výkonným motorem, který disponuje maximálním výkonem 350 W. Nabíjecí baterie má kapacitu 6,6 Ah a pracuje s napětím 36 V. Tato kombinace umožňuje dojezd koloběžky až 30 km na jedno nabití. Díky dlouhému dojezdu si můžete naplánovat klidně i delší výlet do přírody. Na ovládacím panelu si můžete zvolit jeden ze tří rychlostních stupňů. Maximální dosažitelná rychlost je 30 km/h. Ovládání koloběžky je velmi jednoduché a díky integrovanému LCD displeji přehledné. Na dosah palců máte páčky plynu a brzdy, v okolí displeje se nachází další tlačítka pro ovládání světla, klaksonu, nastavení rychlostních stupňů a ovládání displeje. 

Lehké provedení a rychlé složení

I přes skvělý výkon si koloběžky zachovala kompaktní provedení a nízkou hmotnost, která činí 11 kg. Výhodou je také důmyslné a jednoduché složení nebo rozložení, díky několika jednoduchým pojistkám. Koloběžku tak složíte bez použití nářadí za několik vteřin. Další skvělou vlastností tohoto modelu je možnost nastavení výšky řídítek podle potřeb uživatele. To zajistí ještě větší komfort při jízdě převážně na delších tratích. 

Integrovaný displej

Na řídítkách se také nachází barevný LCD displej, který vám přehledně zobrazí vše, co potřebujete během jízdy vědět. Na displeji můžete sledovat aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, nastavený rychlostní stupeň a také zbývající energii v baterie. Díky těmto informacím si můžete jednoduše plánovat vaši trasu, aby se vám nestalo, že někde zůstanete stát s vybitou baterií. Dobití baterie u tohoto modelu trvá 3-4 hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 11 Kg
Kapacita baterie 6.6 Ah
Výkon motoru 350 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Eljet Cruiser Premium

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi