Eljet Carbon Light bílá

Nákupem získáte 74,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrická koloběžka Eljet Carbon Light je velmi lehkou a zároveň výkonnou koloběžkou, která zaujme svou velmi kvalitní konstrukcí, která je vyrobena ze speciální slitiny hliníku, která se využívá v leteckém průmyslu. Elektromotor dosahuje maximálního výkonu 250 W a energii mu dodává nabíjecí baterie s kapacitou 6,6 Ah. Maximální dojezd koloběžky je 15-20 km a maximální rychlost dosahuje až 23 km/h. Dále nechybí inteligentní brzdový systém, ovládací panel s LCD displejem a zabudované LED světlo v rámu koloběžky. Barva bílá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Perfektní koloběžka do města

Pokud se neradi tísníte v MHD, nebo se vám nechce každý den vytahovat auto z garáže kvůli pár kilometrům cesty do vašeho zaměstnání nebo školy, tak právě pro vás je vhodná tato koloběžka. Eljet Carbon Light je vybavena elektromotorem, který disponuje výkonem 250 W. Motor je schopný vyvinout maximální rychlost 23 km/h. Rychlost je možné ovládat třístupňovým nastavením. Baterie, která dodává energii elektromotoru má kapacitu 6,6 Ah, maximální dojezd koloběžky je 15-20 km. Nabití baterie trvá okolo 2 hodinMaximální nosnost koloběžky je 110 kg.

Kvalitní provedení

Eljet Carbon Light vynikne také svým precizním zpracováním, které zajistí nejen dlouhou životnost, ale také komfort při jízdě. 5,5" kolečka s odpružením umožní jízdu i po menších nerovnostech bez ztráty komfortu. Konstrukce koloběžky je vyrobená ze speciální slitiny hliníku, který se využívá při konstrukci letadel. Předností tohoto materiálu je nízká hmotnost a vysoká pevnost a odolnost. Stupátko má speciální protiskluzovou úpravu, která zabrání nechtěnému sklouznutí nohy z koloběžky. Ergonomická řídítka jsou pogumovaná a umožňují pohodlný a jistý úchop. Samotné ovládání koloběžky je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší. Brzda a plyn jsou přímo na dosah vaším palcům, takže je ovládání velmi pohodlné a jednoduché. Součástí ovládání je také LCD displej, který zobrazí aktuální rychlost, množství zbývající energie v baterii a také ujetou vzdálenost

Bezpečnostní prvky

Při výrobě této koloběžky myslel výrobce i na bezpečnost. Hlavním bezpečnostním prvkem je inteligentní elektronický brzdový systém. Každé kolo je vybavené vlastní brzdou. Na předním kole se nachází elektronická a na zadním mechanická brzda. Elektronický systém zajišťuje bezpečně brždění, které zajišťuje stabilitu jak koloběžce, tak i vám. Další bezpečnostní prvek oceníte zejména ve večerních a nočních hodinách. Koloběžka je totiž vybavená také LED světlem, které je integrované v tyči, takže nijak nevyčnívá a ani nehrozí, že ho někde ztratíte. Světlo zapnete stiskem jediného tlačítka na ovládacím panelu.

Lehká a skladná

Výhodou Eljet Carbon Light je také nízká váha 6,5 kg a také možnost jejího velmi rychlého složení (rozměry: 92 x 14 x 8 cm), ke kterému není potřebné žádné nářadí a zabere cca 3 sekundy. Díky tomuto tak můžete svou koloběžku uložit během pracovní doby nebo vyučovaní do vaší skříňky.  

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hmotnost 6,5 Kg
  • Kapacita baterie 6,6 Ah
  • Výkon motoru 250 W

Další vlastnosti

Značka: Eljet
? Smart: Ne
Maximální nosnost: 110 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 23 km/hod.
Dojezd: 20 km
Výkon motoru: 250 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 17 cm
Výška: 26 cm
Hloubka: 100 cm
Hmotnost: 6,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Adaptér

Baterie

Doba nabíjení: 2 hod.
Kapacita baterie: 6,6 Ah
Baterie: 36 V

Další parametry

Display: LCD
Doporučený věk: 10
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: 5014

Všechny parametry

Recenze Eljet Carbon Light bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Eljet Carbon Light bílá