Elica TONDA WH F/60 komínový odsavač par


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 400 m3, Maximální hlučnost: 59 dB, Třída energetické účinnosti: E, Materiál: kov, Počet rychlostí: 3, Výška: 117,1 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55,2 cm. Více info


Cena 7 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 73 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Působivý kuchyňský odsavač par komínového typu Elica TONDA WH F/60 je díky svému výkonu vhodný i do větších kuchyní, kde je umístěn přímo nad varnou plochou. Celonerezová kvalitní konstrukce, jednoduchý design a nenáročné ovládání z něj dělají ideální odsavač par, vhodný do každé moderní kuchyně. Kromě luxusního vzhledu ovšem nabízí i řadu praktických vychytávek, z nichž nejpodstatnější je ovládací panel. Zespodu má tento odsavač par užitečné a výkonné osvětlení varné plochy. Sací výkon minimální: 200 m³/h.

 

 

Komínový odsavač par

Praktický komínový odsavač par Elica TONDA WH F / 60 je zhotovený v bílém provedení v šířce 60 cm. Svým designem se hodí téměř do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, tedy při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Uhlíkový filtr není součástí balení.

Nastavení odsavače par

Odsavač par se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 400 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost v rozsahu do 59 decibelů. Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven praktickým osvětlením.

Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica CFC0013072.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 59 db
Maximální výkon odsávání 400 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica TONDA WH F/60 komínový odsavač par

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi