Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60


Komínová digestoř, Maximální výkon odsávání: 435 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 68,5 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 26 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 40 cm. Více info


Cena 7 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 78 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60 v antracitovém provedení s mosazným závěsem je zařazen do energetické třídy D. Lze jej použít s odtahem do komína nebo s recirkulací. Nabízí 3 stupně rychlosti s mechanickým ovládáním. Maximální výkon odtahu je 435 m³/hod. při intenzivním stupni. Maximální hlučnost odsavače Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60 je 65 dB. Pracovní prostor pod odsavačem je osvětlen 2× 2,5 W LED žárovkami.

 

 

 

Výkon výfukové kapoty

Výkon odsavače Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60 by měl být alespoň desetinásobkem objemu místnosti, ze které má odsávat výpary. Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, je třeba zahrnout obě místnosti. Neméně důležité je umístění odsavače par nad varnou plochou. Maximální výkon odsávání je 435 m³/h. Pracuje při maximální hladině hluku 65 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahového potrubí odsavače je 150 mm.

Provozní režimy

Pokud nemáte v kuchyni možnost odvádět páry ven, můžete využít recirkulační provoz. To znamená, že výpary se po důkladné filtraci v odsavači vracejí do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je nutné zakoupit také příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140343 (1 balení) nebo filtr Long Life CFC0162221.

Ovládací prvky

Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení úrovně výkonu, které umožňuje okamžité zvýšení výkonu na maximum, čímž se rychleji odstraní pára a případné nežádoucí pachy z vaření nebo oxidy dusíku, které vznikají při vaření na plynu. Komínový odsavač nabízí 3 stupně výkonu s mechanickým ovládáním.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 65 db
Maximální výkon odsávání 435 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi