Elica SWEET WHITE F/85 komínový odsavač par bílý


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 580 m3, Maximální hlučnost: 61 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: plast, Celková spotřeba: 48 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 64,8 cm, Šířka: 85 cm, Hloubka: 47 cm. Více info


Cena 21 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 220 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica SWEET WHITE F/85 je řešený v zajímavém designu pro dokonalé doplnění vaší moderní kuchyně. Vyhotovený je v bílém provedení a mezi jeho přednosti patří to, že je vyrobený z technopolymeru. Maximální výkon odtahu je 580 m³/h s hlučností 61 dB, má přehledné dotykové ovládání, osvětlení je řešeno pomocí LED žárovek o výkonu 12 W. Kromě toho obsahuje kovový tukový filtr ALU v případě řešení odsávání prostřednictvím recirkulace.

 

 

 

Moderní design

Moderní komínový odsavač par Elica SWEET WHITE F/85 patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Efektní konstrukce je z technopolymeru, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je také vybaven dotykovým ovládáním. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum a rychleji tak odvést vzniklou páru a všechny nežádoucí pachy z vaření pryč. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by to mělo být minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Efektní konstrukce v bílém provedení mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybavený až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Šířka odsavače činí 85 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 1× 7 W. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 465 m³/h při intenzivním stupni až 580 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrací zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140426. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem LONG LIFE, jehož průměrná životnost je až 3 roky. Chrání odsavač par i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Pro zachování jeho vlastností je potřebná jednoduchá údržba: každé 2-3 měsíce je třeba ho umýt teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem (nebo umýt v myčce nádobí při 65 stupních C) a následně vysušit v troubě při 100 stupních Celsia.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 85 cm
Maximální hlučnost 61 db
Maximální výkon odsávání 580 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica SWEET WHITE F/85 komínový odsavač par bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi