Elica SWEET PELTROX F/85

Nákupem získáte 209,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnný odsavač par Elica SWEET PELTROX F/85 je vyroben z technopolymerové konstrukce a designově krásně zapadne do každé kuchyně. Odsavač spolehlivě odsaje všechny páry z přípravy pokrmů stupeň odtahu si navolíte dotykovým ovládáním. Možnost recirkulace vrátí zpětně čerstvý vzduch do místnosti. Uhlíkový filtr vydrží dlouho a spolehlivě vyčistí všechny odsáté páry (není součástí balení). Motor komínového odsavače pracuje výkonně ale tiše, takže vás nebude rušit při činnosti. LED 7W 4000 K páska (STRIP) osvětlí pracovní povrch, což pomůže k lepší viditelnosti. Barva: zakalená ocel, a šířka 85 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Moderní design

Moderní komínový odsavač par Elica SWEET UMBER F/85 patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně z technopolymeru, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven dotykovým ovládáním. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popřípadě oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v provedení poltrex s efektem kovu, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 1 x 7 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod digestoří. Je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 500 m³/h. při intenzivním stupni až 625 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140426. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrem, který má schopnost vlastní regenerace a na rozdíl od standardních fitrů je jeho průměrná životnost až 3 roky. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Pro zachování jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 měsíce je třeba ho umýt teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem (nebo umýt v myčce nádobí při 65 stupních C) a následně vysušit v troubě při 100 stupních Celsia.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 85 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Maximální výkon odsávání 625 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 625 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 60 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 35 cm
Výška komínu (max.): 65 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0140426
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 85 cm
Výška: 65 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnost: 15 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: Polyurethane

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 69 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: PRF0120689

Všechny parametry

Recenze Elica SWEET PELTROX F/85

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica SWEET PELTROX F/85