Elica SWEET IVORY/A/85 komínový odsavač par slonovinový


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 625 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: plast, Celková spotřeba: 69 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 64,8 cm, Šířka: 85 cm, Hloubka: 47 cm. Více info


Cena 21 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 220 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica SWEET IVORY/A/85 ihned zaujme svým moderním designem a materiálovým provedením z technopolymeru, díky kterému má oblý tvar. Kromě dotykového ovládání disponuje elegantním LED osvětlením s výkonem 12 W. Moderní komínový odsavač Elica SWEET IVORY/A/85 je široký 85 cm a hluboký pouze 47 cm. Díky malé hloubce poskytuje dostatečnou volnost pohybu kolem varné desky. Výkon odsavače je 250-480 (625) m³/h dle zvolené intenzity odsávání.

 

 

 

Moderní design

Moderní komínový odsavač par Elica SWEET IVORY F/85 patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Efektní konstrukce z technopolymeru mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybavený dotykovým ovládáním. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, díky kterému můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Efektní konstrukce v matném hnědém provedení mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybavený až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Rovněž disponuje osvětlením pracovního místa pomocí LED 1× 7 W. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 500 m³/h při intenzivním stupni až 652 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140426. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybavený i hliníkovým tukovým filtrem LONG LIFE, jehož průměrná životnost je až 3 roky. Chrání nejenom odsavač par, ale i odsávací kanál. Pro zachování vlastností je nutná jednoduchá údržba: každé 2-3 měsíce je třeba ho umýt teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem (nebo umýt v myčce nádobí při 65 stupních C) a následně vysušit v troubě při 100 stupních Celsia.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 85 cm
Maximální hlučnost 65 db
Maximální výkon odsávání 625 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Elica SWEET IVORY/A/85 komínový odsavač par slonovinový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

11. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno