Elica SWEET IVORY/A/85 komínový odsavač par slonovinový

Zobrazit


  Šírka: 85 cm, Maximální hlučnost: 65 db, Maximální výkon odsávání: 625 m3 Více info


  Cena 21 990 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 220 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  5,0 / 5

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno

  1 jeden nákup

  Zobrazit jednu recenzi

  Popis produktu

  Komínový odsavač par Elica SWEET IVORY/A/85 ihned zaujme svým moderním designem a materiálovým provedením z technopolymeru, díky kterému má oblý tvar. Kromě dotykového ovládání disponuje elegantním LED osvětlením s výkonem 12 W. Moderní komínový odsavač Elica SWEET IVORY/A/85 je široký 85 cm a hluboký pouze 47 cm. Díky malé hloubce poskytuje dostatečnou volnost pohybu kolem varné desky. Výkon odsavače je 250-480 (625) m³/h dle zvolené intenzity odsávání.

   

   

   

  Moderní design

  Moderní komínový odsavač par Elica SWEET IVORY F/85 patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Efektní konstrukce z technopolymeru mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybavený dotykovým ovládáním. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, díky kterému můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

  Optimální pro jednoduché vaření

  Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Efektní konstrukce v matném hnědém provedení mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybavený až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Rovněž disponuje osvětlením pracovního místa pomocí LED 1× 7 W. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 500 m³/h při intenzivním stupni až 652 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

  Provozní způsoby

  Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140426. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybavený i hliníkovým tukovým filtrem LONG LIFE, jehož průměrná životnost je až 3 roky. Chrání nejenom odsavač par, ale i odsávací kanál. Pro zachování vlastností je nutná jednoduchá údržba: každé 2-3 měsíce je třeba ho umýt teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem (nebo umýt v myčce nádobí při 65 stupních C) a následně vysušit v troubě při 100 stupních Celsia.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Šírka 85 cm
  Maximální hlučnost 65 db
  Maximální výkon odsávání 625 m3

  Návody a manuály

  Hodnocení

  5,0 / 5

  1 recenze Elica SWEET IVORY/A/85 komínový odsavač par slonovinový

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno

  Radek

  11. 8. 2021

  Celkové hodnocení

  Kvalita Nehodnocené

  Hodnota za peníze Nehodnoceno