Elica SWEET GREY/A/85

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Elica SWEET GREY / A / 85 v elegantním designu a pěkném šedohnědé provedení. Odsavač par je vyroben z technopolymeru a jeho maximální výkon odtahu je 500 m³/h. s hlučností pouze 59 dB. Je vybaven jednoduchým dotykovým ovládáním, kovovým tukovým filtrem na mastnotu, možnost odsávání výparů je do komína případně řešením prostřednictvím recirkulace a osvětlení je řešeno LED světlem s výkonem 12 W, aby vám co nejlépe osvětlila vaši varnou desku během vaření v kuchyni. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Moderní design

Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně z technopolymeru, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven dotykovým ovládáním. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par disponuje třemi stupni odsávání vzduchu. Je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par od společnosti Elica je 500 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Osvětlení varné plochy

Komínový odsavač par Elica SWEET GREY / A / 85 vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím páru halogenových světlem 12 W umístěných v zadní části odsavače.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Elica

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: PRF0043031

Recenze Elica SWEET GREY/A/85

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica SWEET GREY/A/85