Elica SWEET UMBER F/85 komínový odsavač par hnědý

  • Výprodej

Šírka: 85 cm, Maximální hlučnost: 65 db, Maximální výkon odsávání: 625 m3 Více info


Cena 21 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 220 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica SWEET UMBER F/85 v elegantním designu a pěkném, matně hnědém provedení je zařazen do energetické třídy B. Odsavač par je vyroben z technopolymeru a maximální výkon jeho odtahu je 625 m³/h (při intenzivním stupni), s hlučností maximálně 65 dB. Je vybaven jednoduchým dotykovým ovládáním a kovovým tukovým filtrem. Odsávání výparů je do komína, případně lze řešit prostřednictvím recirkulace. Osvětlení je zajištěno prostřednictvím LED 1× 7 W.

 

 

 

Moderní design

Moderní komínový odsavač par Elica SWEET UMBER F/85 patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Efektní konstrukce je z technopolymeru, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je odsavač také vybaven dotykovým ovládáním. Myslete na to, že výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum a rychleji tak odvést vzniklou páru a všechny nežádoucí pachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Konstrukce v matném hnědém provedení mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je odsavač vybavený až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 1× 7 W. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 500 m³/h při intenzivním stupni až 625 m³/h. Pro recirkulaci je nutný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrací zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140426. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem LONG LIFE, jehož průměrná životnost činí až 3 roky. Chrání odsavač par i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Pro zachování jeho vlastností je potřebná jednoduchá údržba: každé 2-3 měsíce je nezbytné ho umýt teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem (nebo umýt v myčce nádobí při 65 stupních C) a následně vysušit v troubě při 100 stupních Celsia.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 85 cm
Maximální hlučnost 65 db
Maximální výkon odsávání 625 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica SWEET UMBER F/85 komínový odsavač par hnědý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno