Elica STRIPE LUX IX A/60

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX IX A / 60 je designově příjemný a velmi zajímavý odsavač, který zpříjemní vaše kuchyňské prostředí nejen svým elegantním vzhledem, ale zejména skvělým výkonem a účinným odstraňováním nepříjemných výparů. Jeho šířka je 60 cm a ovládá se pomocí dotykových tlačítek. Přizpůsobené je i praktické osvětlení, které je tvořeno dvěma 2,5 W led žárovkami. Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX IX A / 60 má přizpůsobené čtyři rychlostní stupně odsávání, které si můžete nastavit podle potřeby a s jejich pomocí odstranit zápachy a výpary, které se tvoří při vaření jídel. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Kuchyně bez zápachů z vaření

Při přípravě oblíbených jídel a zejména při smažení a přípravě jídel na oleji, je celá kuchyň zahalena nepříjemným pachem, který se v ní drží i po skončení vaření. Pokud si chcete vaše hotové jídlo vychutnat v příjemném prostředí bez zápachů, ideální možností je při jeho přípravě využít odsavač par, který se postará o odstranění a eliminaci výparů i zápachů během vaření. Vaše kuchyň tak bude svěží a příjemná a vy si můžete vychutnat vaše jídlo bez nepříjemností.

Účinné odsávání

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX IX A/60 je velmi účinným pomocníkem do každé moderní kuchyně. Je to vertikální typ digestoře, který se šikovně postará o odstranění nepříjemných zápachů a výparů které se vytvářejí během vaření. Přizpůsobené jsou dva zdroje odsávání a to odvádění ze spodní části a pomocí předního otvoru. Díky této dvojí kombinaci je odsávání rychlejší a účinnější a zlepšuje se tak sací výkon.

Rychlostní stupně

Přizpůsobené jsou čtyři rychlostní stupně odsávání výparů, které si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby při vaření. Sací výkon nástěnného odsavače Elica STRIPE LUX IX A/60 je 304 až 603 m³/h. za hodinu a při čtvrtém rychlostním stupni až 735 m³/h. Provoz odsavače je velmi tichý, 50 - 66 (69) dB (A). Odsavač pracuje na principu odtahu do komína s velikostí potrubí 150 mm nebo na principu recirkulace (uhlíkový filtr není součástí, nutno objednat CFC0038668).

Design bez omezení

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX IX A/60 je nejen výkonný ale i designově příjemný odsavač. Jeho povrchové provedení v nerezové oceli a vertikální uložení z něj dělá příjemného společníka do každé kuchyni, který vám umožní neomezenou svobodu pohybu. Jeho šířka je 60 cm. Potěší vás i jednoduché ovládání, které se realizuje pomocí dotykových tlačítek jako i praktické osvětlení, tvořené dvěma 2,5 W led žárovkami, které příjemně osvětlí varnou plochu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Maximální výkon odsávání 735 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 735 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Výška komínu (min.): 55,8 cm
Výška komínu (max.): 98,8 cm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 146,5 cm
Hloubka: 13,7 cm
Hmotnost: 23 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 83 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: STRIPELUXIXA/60

Všechny parametry

Recenze Elica STRIPE LUX IX A/60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica STRIPE LUX IX A/60