Elica STRIPE LUX BL A/90

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/90 s šířkou 90 cm a povrchovým provedením v černé barvě pomáhá při odstraňování výparů a zápachů z vaření. Díky jeho účinnému odsávání ze spodní a přední strany si můžete vychutnávat svěží prostředí ve vaší kuchyni i během vaření. Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/90 má přizpůsobené i praktické osvětlení, které příjemně osvětlí varnou plochu a je tvořeno dvěma 20 W halogenovými žárovkami. Jeho ovládání je dotykové a šikovně se postará o odstranění výparů z vaření pomocí čtyř přizpůsobených rychlostních stupňů s maximálním výkonem odsávaní 628 m³/hod. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Kuchyně bez zápachů z vaření

Při přípravě oblíbených jídel a zejména při smažení a přípravě jídel na oleji, je celá kuchyň zahalena nepříjemným pachem, který se v ní drží i po skončení vaření. Pokud si chcete vaše hotové jídlo vychutnat v příjemném prostředí bez zápachů, ideální možností je při jeho přípravě využít odsavač par, který se postará o odstranění a eliminaci výparů i zápachů během vaření. Vaše kuchyň tak bude svěží a příjemná a vy si můžete vychutnat vaše jídlo bez nepříjemností.

Účinné odsávání

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/90 je velmi účinným pomocníkem do každé moderní kuchyně. Je to vertikální typ digestoře, který se šikovně postará o odstranění nepříjemných zápachů a výparů které se vytvářejí během vaření. Přizpůsobené jsou dva zdroje odsávání a to odvádění ze spodní části a pomocí předního otvoru. Díky této dvojí kombinaci je odsávání rychlejší a účinnější a zlepšuje se tak sací výkon.

Rychlostní stupně

Přizpůsobené jsou čtyři rychlostní stupně odsávání výparů, které si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby při vaření. Sací výkon nástěnného odsavače Elica STRIPE LUX BL A/90 je 304 až 628 m³/hod. Provoz odsavače je velmi tichý, 50 - 66 dB. Odsavač pracuje na principu odtahu do komína s velikostí potrubí 150 mm nebo na principu recirkulace (uhlíkový filtr není součástí, nutno objednat Elica CFC0038668).

Design bez omezení

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/90 je nejen výkonný ale i designově příjemný odsavač. Jeho povrchové provedení v černé a vertikální uložení z něj dělá příjemného společníka do každé kuchyni, který vám umožní neomezenou svobodu pohybu. Jeho šířka je 90 cm. Potěší vás i jednoduché ovládání, které se realizuje pomocí dotykových tlačítek jako i praktické osvětlení, tvořené dvěma 20 W halogenovými žárovkami, které příjemně osvětlí varnou plochu.

Dizajn bez obmedzení - Elica STRIPE LUX BL A/90

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Maximální hlučnost 66 db
  • Maximální výkon odsávání 628 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 628 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Vhodný uhl. filtr: CFC0038668
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 90 cm
Výška: 103,5 cm
Hloubka: 13,7 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 66 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 117 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: STRIPELUXBLA/90

Všechny parametry

Recenze Elica STRIPE LUX BL A/90

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica STRIPE LUX BL A/90