Elica STRIPE LUX BL A/60

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/60 je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se tvoří v kuchyni během vaření. Odsávání je zajištěno ze spodní a přední strany, díky čemuž je účinnější a rychlejší. K dispozici jsou čtyři rychlostní stupně odsávání, které se ovládají pomocí dotykových tlačítek. Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/60 má zajímavý design v černém povrchovém provedení a díky svému vertikálnímu uložení vám nebude překážet v pohybu. Přizpůsobené je i praktické LED osvětlení, které příjemně osvětlí varnou plochu a je tvořeno dvěma 20 W žárovkami. Součástí základní výbavy je i nerezový komín. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Kuchyně bez zápachů z vaření

Při přípravě oblíbených jídel a zejména při smažení a přípravě jídel na oleji, je celá kuchyň zahalena nepříjemným pachem, který se v ní drží i po skončení vaření. Pokud si chcete vaše hotové jídlo vychutnat v příjemném prostředí bez zápachů, ideální možností je při jeho přípravě využít odsavač par, který se postará o odstranění a eliminaci výparů i zápachů během vaření. Vaše kuchyň tak bude svěží a příjemná a vy si můžete vychutnat vaše jídlo bez nepříjemností.

Účinné odsávání

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/60 je velmi účinným pomocníkem do každé moderní kuchyně. Je to vertikální typ digestoře, který se šikovně postará o odstranění nepříjemných zápachů a výparů které se vytvářejí během vaření. Přizpůsobené jsou dva zdroje odsávání a to odvádění ze spodní části a pomocí předního otvoru. Díky této dvojí kombinaci je odsávání rychlejší a účinnější a zlepšuje se tak sací výkon.

Rychlostní stupně

Přizpůsobené jsou čtyři rychlostní stupně odsávání výparů, které si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby při vaření. Sací výkon nástěnného odsavači Elica STRIPE LUX BL A / 60 je 304 až 603 m3 za hodinu. Provoz odsavači je velmi tichá, 50 - 65dB (A). Odsavač pracuje na principu odtahu do komína s velikostí potrubí 150 mm nebo na principu recirkulace (uhlíkový filtr není součástí, nutné doobjednat CFC0038668). Při čtvrtém rychlostním stupni Turbo dosahuje výkonu až 757 m3 za hodinu s hlučností 69 dB, ale s časovým omezením, po kterém se automaticky přepne do nižšího stupně výkonu.

Design bez omezení

Nástěnný odsavač par Elica STRIPE LUX BL A/60 je nejen výkonný ale i designově příjemný odsavač. Jeho povrchové provedení v černé a vertikální uložení z něj dělá příjemného společníka do každé kuchyni, který vám umožní neomezenou svobodu pohybu. Jeho šířka je 60 cm. Potěší vás i jednoduché ovládání, které se realizuje pomocí dotykových tlačítek jako i praktické LED osvětlení, tvořené dvěma 20 W žárovkami, které příjemně osvětlí varnou plochu. Součástí základní výbavy je i nerezový komín.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Maximální výkon odsávání 603 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 603 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (max.): 14,65 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 52,6 cm
Hloubka: 13,7 cm
Hmotnost: 23,6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 82 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: STRIPELUXBLA/60

Všechny parametry

Recenze Elica STRIPE LUX BL A/60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica STRIPE LUX BL A/60