Elica STILL BL A/60

Nákupem získáte 56,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Elica STILL BL A / 60 v černé barvě je designově příjemný a velmi zajímavý, který zpříjemní vaše kuchyňské prostředí nejen svým elegantním vzhledem, ale zejména skvělým výkonem a účinný odstraňováním nepříjemných výparů. Jeho šířka je 60 cm a ovládá se pomocí dotykových tlačítek. Přizpůsobené je i praktické osvětlení, které je tvořeno dvěma 1 W led žárovkami. Nástěnný odsavač par Elica STILL BL A / 60 má přizpůsobené tři rychlostní stupně odsávání, které si můžete nastavit podle potřeby a s jejich pomocí odstranit zápachy a výpary, které se tvoří při vaření jídel. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Kuchyně bez zápachů z vaření

Při přípravě oblíbených jídel a zejména při smažení a přípravě jídel na oleji, je celá kuchyň zahalena nepříjemným pachem, který se v ní drží i po skončení vaření. Pokud si chcete vaše hotové jídlo vychutnat v příjemném prostředí bez zápachů ideální možností je při jeho přípravě využít komínový odsavač par Elica STILL BL A/60, který se postará o odstranění a eliminaci výparů i zápachů během vaření. Vaše kuchyň tak bude svěží a příjemná a vy si můžete vychutnat vaše jídlo bez nepříjemností.

Účinné odsávání

Komínový odsavač par Elica STILL BL A/60 je velmi účinným pomocníkem do každé moderní kuchyně. Je to vertikální typ odsavače, který se šikovně postará o odstranění nepříjemných zápachů a výparů které vytvářejí během vaření. Přizpůsobené jsou dva zdroje odsávání a to odvádění ze spodní části a pomocí předního otvoru. Díky této dvojí kombinaci je odsávání rychlejší a účinnější a zlepšuje se tak sací výkon.

Rychlostní stupně

Přizpůsobené jsou tři rychlostní stupně odsávání výparů, které si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby při vaření. Sací výkon odsavače Elica STILL BL A/60 je max. 365 m³/h. Provoz je velmi tichý max. 63 dB (A). Komínový odsavač pracuje na principu odtahu do komína s velikostí potrubí 150 mm nebo na principu recirkulace (uhlíkový filtr není součástí balení, nutno doobjednat CFC0140343).

Design bez omezení

Komínový odsavač par Elica STILL BL A/60 je nejen výkonný ale i designově příjemný odsavač. Jeho povrchové provedení v černé barvě a vertikální uložení z něj dělá příjemného společníka do každé kuchyni, který vám umožní neomezenou svobodu pohybu. Jeho šířka je 60 cm. Potěší vás i jednoduché ovládání, které se realizuje pomocí dotykových tlačítek jako i praktické osvětlení, tvořené dvěma 1 W led žárovkami, které příjemně osvětlí varnou plochu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Maximální hlučnost 63 db
  • Maximální výkon odsávání 365 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 365 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 450 cm
Výška komínu (max.): 710 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0140343
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 77,5 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnost: 12 Kg

Obsah balení

Obsah balení: komín

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: D
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 75,6 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: PRF0151314A

Všechny parametry

Recenze Elica STILL BL A/60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica STILL BL A/60