Elica SPOT NG H6 IX/A/90 komínový odsavač par nerezový

Šířka: 90 cm, Maximální hlučnost: 62 db, Maximální výkon odsávání: 365 m3. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica SPOT NG H6 IX/A/90 v nerezovém provedení skvěle doplní celkový vzhled vaší kuchyně. Je zařazen do energetické třídy D. Tento odsavač par má jednoduché mechanické ovládání se 3 úrovněmi výkonu odsávání s maximálním výkonem 365 m³/hod., hlučností pouze 62 dB a s možnost odtahu par s montáží recirkulace nebo do komína (průměr odtahové trubky 150 mm). Odsavač par Elica SPOT NG H6 IX/A/90 je vybaven kovovým tukovým filtrem, který lze mýt. Osvětlení zajišťují dvě LED světla s výkonem 2× 2,5 W, pro dokonalé osvětlení vaší varné desky. Šířka 90 cm.

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica SPOT NG H6 IX/A/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Tak dojde k rychlejšímu odvedení páry a dalších nežádoucích pachů z prostoru. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěný minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 365 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Efektní konstrukce v nerezovém provedení mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybavený až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Šířka odsavače činí 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 2,5 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141725. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je rovněž vybavený hliníkovým tukovým filtrem. Ten ho, spolu s odsávacím kanálem, chrání před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 62 db
Maximální výkon odsávání 365 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica SPOT NG H6 IX/A/90 komínový odsavač par nerezový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno