Elica SPOT NG H6 IX/A/60 komínový odsavač par nerezový


  Šírka: 59.8 cm, Maximální hlučnost: 62 db, Maximální výkon odsávání: 365 m3 Více info


  Cena 6 290 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 63 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  Popis produktu

  Komínový odsavač par Elica SPOT NG H6 IX/A/60 v nerezovém provedení krásně doplní celkový vzhled vaší kuchyně. Je zařazen do energetické třídy D. Tento odsavač par má jednoduché mechanické ovládání s 3 úrovněmi výkonu odsávání s maximálním výkonem 365 m³/hod., hlučností pouze 62 dB a s možností odtahu par s montáží recirkulace nebo do komína (průměr odtahové trubky 150 mm). Odsavač par Elica SPOT NG H6 IX/A/60 je vybaven kovovým tukovým filtrem, který lze mýt. Osvětlení zajišťují dvě LED světla s výkonem 2× 2,5 W, pro dokonalé osvětlení varné desky. Šířka 60 cm.

   

   

   

  Výkon odsavače

  Výkon odsavače Elica SPOT NG H6 IX/A/60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Tak dochází k rychlejšímu odvedení vzniklé páry a všech nežádoucích zápachů z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 365 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

  Optimální pro jednoduché vaření

  Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 2,5 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod odsavačem par.

  Provozní způsoby

  Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141725. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je také vybaven hliníkovým tukovým filtrem. Ten jej, stejně jako odsávací kanál, chrání před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Šírka 59.8 cm
  Maximální hlučnost 62 db
  Maximální výkon odsávání 365 m3

  Návody a manuály

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Elica SPOT NG H6 IX/A/60 komínový odsavač par nerezový

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno