ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 476,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F / 83 má integrované odsávání par - filtrační verze. Vybavená je nejmodernějšími technologiemi s výrazným designem s mřížkou uprostřed. Vyznačuje se moderními liniemi z vysoce kvalitního materiálu, který kombinuje funkce obou přístrojů do jednoho produktu. Jde vlastně o sklokeramickou indukční varnou desku se čtyřmi varnými zónami, která má uprostřed umístěný ventilační otvor s intenzivním vzdušným odtahem. Odsávací technologie s vícenásobnou filtrací tak redukuje kuchyňské pachy. Díky přímé komunikaci s deskou je schopen přijímat informace z varných zón a automaticky nastaví ideální úroveň odtahu, takže nyní se můžete jednoduše soustředit jen na vaření. Maximální výkon odtahu digestoře dosahuje 422 m³/h. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Indukční varná deska a digestoř v jednom

Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro vás ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83 tou pravou volbou. Nenechá výpary a pachy z vaření vystoupit nahoru, ale odsaje je tam, kde vznikají: přímo u sporáku, přímo z hrnce, pánve či grilu. Varná deska má integrovaný odvětrávací systém-filtrační verze, díky čemuž budete mít vždy přísun čerstvého vzduchu při vaření. Plochu varné desky můžete jednoduše čistit. Stejně jednoduše je udržovatelná i litinová mřížka odsavače, kterou můžete navíc mýt i v myčce nádobí. Stačí jen odstranit filtr.

Odsávání pár

Digestoř ELICA NIKOLATESLA PRIME nabízí 3 rychlosti a 2 intenzity výkonu odsávání 175 - 384 m³ / h. a při intenzivním výkonu 400/422 m³ / h., což zabezpčuje dostatečný výkon i pro náročnější vaření. Odsavač par je vybaven tukovým filtrem ALU a syntetickým uhlíkovým filtrem. Syntetický uhlíkový filtr Elica KIT0147855 z uhlíkových vláken pohlcuje pachy, je vyroben ze speciálních vláken, které obsahují granule s aktivním uhlím. Je mimořádně účinný pro pohlcování pachů a jeho životnost dosahuje cca. 1 rok.

Výkon a počet varných zón

  •     2 x varná zóna (1,2 - 1,4 kW) - Ø 160 mm
  •     2 x varná zóna (2,3 - 3 kW) - Ø 200 mm

Omezení výkonu

Funkce omezení výkonu automaticky omezuje spotřebu energie. Při instalaci varné desky se nastaví jedna ze tří možností prahové hodnoty příkonu energie (3,1 kW, 4,5 kW a max. - 7,4 kW).

Pohodlné dotykové ovládání

Odteď můžete spotřebič ovládat ještě jednodušší. Indukční varná deska a digestoř pár disponuje pohodlným dotykovým ovládáním, které je velmi oblíbené a pohodlné. Jediným dotykem navolíte všechny požadované funkce i rychlost odsávání. Tento skvělý a praktický způsob ovládání si oblíbí a zvládne skutečně každý.

Přímá komunikace

Digestoř s odsáváním směrem dolů, díky přímé komunikaci s deskou, je schopen přijímat informace z varných zón, a automaticky nastaví ideální úroveň odtahu, takže nyní se můžete jednoduše soustředit jen na vaření. Tímto způsobem se současně snižuje i spotřeba el. energie. Maximální výkon odsavače je 422 m³/h. Hlučnost nepřesahuje 71 - 73 dB.

Uhlíkový filtr REVOLUTION CERAMIC

Keramický uhlíkový filtr Elica KIT0120952 byl speciálně vyvinut pro indukční desku. Jedná se filtr, který lze regenerovat jednou za 2-3 měsíce v troubě při teplotě 200 ° C. Složení filtru umožňuje vysokou schopnost pohlcovat pachy vzniklé při vaření. Životnost tohoto filtru je 4 roky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 83 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Maximální výkon odsávání 422 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 422 m3
Počet rychlostí: 5
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 83 cm
Výška: 21,1 cm
Hloubka: 51,5 cm
Hmotnost: 29,25 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 73 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 2
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano
Možnost regulace: Ano
Automatické spuštění: Ano

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: PRF0143159

Všechny parametry

Recenze ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83