Elica MISSY BL/A/60


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 395 m3, Maximální hlučnost: 68 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: kov, Celková spotřeba: 57 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 19,7 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 3 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 34 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica MISSY BL/A/60 černém provedení, 3 stupně výkonu, sací výkon minimální/maximální: 165-395 m3/hod, hlučnost minimální/maximální: 49-68 dB, průměr sacího otvoru 120/150 mm, osvětlení 2× 3W LED, šířka 60 cm.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica MISSY BL/A/60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čímž rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Maximální výkon odtahu dosahuje 395 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 68 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 120/150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo to je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vepředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 3 W, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141497. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 68 db
Maximální výkon odsávání 395 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica MISSY BL/A/60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi