Elica LOL BL A/60

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 116,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavače par Elica LOL BL A / 60 je vyroben v 60 cm šířce. Spotřebič je určen k odsávání par, vznikajících při vaření aby byla kuchyně, ale hlavně ostatní prostory v bytě bez kuchyňského zápachu. Tento model je vyroben v profilovaném černém barevném provedení. Svým vzhledem je tento model vhodný do moderně zařízených kuchyní. Osvětlení varné plochy zajišťuje LED 2 x 2,5 W. Díky osvětlení máte dobrý přehled o připravovaném pokrmu. Výkon odsávání je 515 m³ / hod. Průměr výstupního otvoru je 150 mm. Dosahovaná hlučnost je v rozmezí 53 - 70 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Nepostradatelný pomocník

Chytrý komínový odsavač par Elica LOL BL A / 60 je spotřebič, který jistě oceníte při každém vaření. Je jedno jestli vaříte jen občas nebo každý den. Odsavač použijete vždy a díky němu se páry a pachy vznikající při vaření nedostanou do celého bytu. Tyto vlastnosti spotřebiče oceníte zejména tehdy pokud chystáte chutné jídlo pro návštěvu, ale zároveň nechcete mít kuchyňskými pachy prosáklý celý byt. Spotřebič zaujme svým elegantním designem, který ho předurčuje především do moderních příbytků.

Design

Barevné provedení spotřebiče je v profilované černé. Svým vzhledem je tento model určen do moderně, ale i tradičně zařízených kuchyní. Digestoř je funkční, výkonný a zároveň elegantní. Tento model je vyroben v šířce 60 cm. Osvětlení varné plochy je zajištěno LED 2 x 2,5 W. Varná plocha je dobře osvětlena a tak si jídlo, které připravujete můžete kdykoliv bez problémů zkontrolovat.

Výkon a ostatní parametry

Maximální výkon odsávání je 515 m³ / hod. Průměr výstupního otvoru je 150 mm. Dosahovaná hlučnost je 70 dB. Díky uvedenému výkonu odsávání můžete klidně vařit na více varných zónách najednou a nežádoucí pachy budou dostatečné odsávané.

Údržba

Údržba spotřebiče je jednoduchá a komfortní. Na běžnou údržbu stačí použít klasické odmašťovací neabrazivní čistící prostředky a spotřebič bude opět vypadat jako nový a bude vám sloužit dlouhou dobu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 70 db
  • Maximální výkon odsávání 515 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 515 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Vhodný uhl. filtr: F00262
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 62,2 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 15 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 70 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 260 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: LOLBLA/60

Všechny parametry

Recenze Elica LOL BL A/60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica LOL BL A/60