Elica KREA GFA WH F/60 podskříňkový odsavač par


  Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 60 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 220 m3, Počet motorů: 1 Více info


  Cena 2 790 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 28 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  Popis produktu

  Podskříňkový odsavač par Elica KREA GFA WH F/60 v bílém provedení je vybaven jedním motorem, který zaručeně odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Rychlost odsávání dosahuje 220 m³/h. Hlučnost dosahuje 60 dB. Navíc nabízí dostatečné osvětlení vaší varné desky. Ovládání je mechanické, nabízí 3 rychlosti. Digestoř je možné použít pro odtah i pro recirkulaci. K dispozici je 1 karbonový tukový filtr. Šířka 60 cm.

   

   

  Podskříňkový odsavač par

  Praktický podskříňkový odsavač par Elica KREA GFA WH F/60 je vyhotoven v bílém provedení a má šířku 60 cm. Svým designem se hodí téměř do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, tedy při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Uhlíkový filtr není součástí balení.

  Nastavení odsavače par

  Digestoř se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 220 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost v rozsahu do 60 decibelů. Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven praktickým osvětlením. Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica F00431.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Šírka 60 cm
  Maximální hlučnost 60 db
  Třída energ.účinnosti E
  Typ digestoře odtah+recirkulace
  Maximální výkon odsávání 220 m3
  Počet motorů 1

  Návody a manuály

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Elica KREA GFA WH F/60 podskříňkový odsavač par

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno