Elica KREA GFA WH F/60 podskříňkový odsavač par


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 220 m3, Maximální hlučnost: 60 dB, Třída energetické účinnosti: E, Počet rychlostí: 3, Výška: 13,2 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 2 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Elica KREA GFA WH F/60 v bílém provedení je vybaven jedním motorem, který zaručeně odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Rychlost odsávání dosahuje 220 m³/h. Hlučnost dosahuje 60 dB. Navíc nabízí dostatečné osvětlení vaší varné desky. Ovládání je mechanické, nabízí 3 rychlosti. Digestoř je možné použít pro odtah i pro recirkulaci. K dispozici je 1 karbonový tukový filtr. Šířka 60 cm.

 

 

Podskříňkový odsavač par

Praktický podskříňkový odsavač par Elica KREA GFA WH F/60 je vyhotoven v bílém provedení a má šířku 60 cm. Svým designem se hodí téměř do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, tedy při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Uhlíkový filtr není součástí balení.

Nastavení odsavače par

Digestoř se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 220 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost v rozsahu do 60 decibelů. Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven praktickým osvětlením. Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica F00431.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 60 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 220 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica KREA GFA WH F/60 podskříňkový odsavač par

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi