Elica FLAT GLASS IX/A/90 komínový odsavač par nerezový


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 368 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 111 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 110 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 6 690 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica FLAT GLASS IX/A/90 v nerezovém provedení má elegantní design v kombinaci se sklem, díky čemuž zapadne téměř do každé domácnosti. Jeho šířka je 90 cm a sací výkon dosahuje maximálně 368 m³/hod. Digestoř Elica FLAT GLASS IX/A/90 má dvě LED svítidla, která jsou šetrná a přitom dostatečně osvětlují pracovní plochu. Odsavač nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání, přičemž hlučnost při největší rychlosti je pouze 62 dB. Mastnotu zachycuje hliníkový tukový filtr. Provoz digestoře je možný s odtahem do komína s průměrem odsávací roury 150 mm nebo s recirkulací s použitím vhodného uhlíkového filtru. Třída energetické účinnosti je D.

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica FLAT GLASS IX/A/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu a jeho okamžité zvýšení na maximum, aby rychleji odvedl vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 368 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení v kombinaci se sklem, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Odsavač je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 2,5 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141725. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Ten jej, stejně jako odsávací kanál, chrání před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 62 db
Maximální výkon odsávání 368 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica FLAT GLASS IX/A/90 komínový odsavač par nerezový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi