Elica Elica ERA C IX A/72/80


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 368 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 71 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 24 cm, Šířka: 80 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 4 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 49 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Elica Elica ERA C IX A/72/80 v nerezovém provedení je vybaven jedním motorem, který zaručeně odsaje nepříjemný pach z Vaší kuchyně. Rychlost odsávání dosahuje 368 m³/h. Hlučnost dosahuje 67 dB. Navíc nabízí dostatečné osvětlení Vaší varné desky za pomoci LED žárovek. Odsavač je možné použít pro odtah i recirkulaci (po zakoupení vhodného uhlíkového filtru). Ovládání je mechanické. Šířka: 80 cm.

 

 

Vaření bez nepříjemností

Při vaření, pečení nebo grilování vzniká přebytek pár které zhoršují Vaši práci v kuchyni a zaplňují celý prostor. Vestavný odsavač par Elica Elica ERA C IX A/72/80 se postará o jejich rychlé odsátí a vy se budete moci věnovat vaření v příjemném prostředí. Díky jeho výkonu a rychlému odsávání se můžete najíst v čisté a svěží kuchyni, v níž se nebudou nacházet žádné nepříjemné zápachy. V odsavači par je zabudovaný kvalitní motor, který zajišťuje výkon odsávání 368 m³/h za hodinu s hlučností 67 db.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par Elica je vybaven kvalitním osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro Vás i Vaše blízké připravíte komfortněji a jednodušeji.

Odsávání

Odsavač se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 368 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysáti všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr CFC0038000 není součástí balení (je třeba zakoupit).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 80 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 368 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica Elica ERA C IX A/72/80

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno