Elica ELITE 14 LUX GRVT WH/A/60


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 304 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 62 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 28 cm. Více info


Cena 6 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 63 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Elica ELITE 14 LUX GRVT WH/A/60, barva šedá + lišta bílé sklo, 3 stupně výkonu, sací výkon minimální/maximální: 125-304 m3/hod, hlučnost minimální/maximální: 46-62 dB, průměr sacího otvoru 120 mm, osvětlení 2× 3W LED, šířka 60 cm.

 

 

Design

Praktický vestavný odsavač par Elica ELITE 14 LUX GRVT WH/A/60 je kompaktní a moderní, svým jednoduchým, ale přesto elegantním designem proto vhodně doplní interiér každé současné kuchyně. Ovládání je jednoduché a je umístěno na čele výrobku pod dekorační lištou.

Odsávání

Vestavný výsuvný odsavač par Elica ELITE 14 LUX GRVT WH/A/60 má k dispozici 3 stupně rychlosti odsávání s maximálním výkonem odsávaní v režimu 304 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správný podle toho, na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách. Hlučnost v režimu Boost činí 62 dB, takže vás nebude při vaření příliš obtěžovat. Odsavač je vybaven hliníkovo-kazetovým tukovým filtrem, který se po znečištění dá snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni.

Recirkulace

Pokud nemáte možnost přímého odtahu, je možné použít uhlíkový filtr Elica CFC0141571 (2 kusy), který zajistí možnost zapnout recirkulaci. Uhlíkový filtr absorbuje výpary a částečně i kouř a následně se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Tento typ filtru není ve výbavě, je nutné si jej zakoupit.

Osvětlení

Při vaření je potřeba i světlo. Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte lepší přehled. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 304 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica ELITE 14 LUX GRVT WH/A/60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi