Elica ELITE14 LUX GRIX A/90 výsuvný odsavač par


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 304 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 62 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 28 cm. Více info


Cena 4 090 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Výsuvný odsavač par Elica ELITE14 LUX GRIX A/90 v nerezovém provedení je vybaven jedním motorem, který spolehlivě odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Vyčistí 304 m³/h. Hlučnost dosahuje 62 dB. Navíc nabízí dostatečné osvětlení vaší varné desky. Ovládání je mechanické, nabízí 3 rychlosti. Digestoř je možné použít pro odtah i pro recirkulaci. K dispozici je 1 kovový tukový filtr. Šířka 90 cm.

 

 

 

Výsuvný odsavač par

Praktický výsuvný podskříňkový odsavač par Elica ELITE14 STD GRIX/A/90 je zhotovený v nerezovém provedení o šířce 90 cm. Svým designem se hodí téměř do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, tedy používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr není součástí balení.

Nastavení odsavače par

Digestoř se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 304 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost v rozsahu do 62 decibelů. Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven praktickým osvětlením.

Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica CFC 0038000.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 304 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica ELITE14 LUX GRIX A/90 výsuvný odsavač par

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi