Elica ELITE14 LUX GRIX A/90 výsuvný odsavač par


  Šírka: 90 cm, Maximální hlučnost: 62 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Počet motorů: 1 Více info


  Cena 4 090 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 41 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  Popis produktu

  Výsuvný odsavač par Elica ELITE14 LUX GRIX A/90 v nerezovém provedení je vybaven jedním motorem, který spolehlivě odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Vyčistí 336 m³/h. Hlučnost dosahuje 62 dB. Navíc nabízí dostatečné osvětlení vaší varné desky. Ovládání je mechanické, nabízí 3 rychlosti. Digestoř je možné použít pro odtah i pro recirkulaci. K dispozici je 1 kovový tukový filtr. Šířka 90 cm.

   

   

   

  Výsuvný odsavač par

  Praktický výsuvný podskříňkový odsavač par Elica ELITE14 STD GRIX/A/90 je zhotovený v nerezovém provedení o šířce 90 cm. Svým designem se hodí téměř do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, tedy používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr není součástí balení.

  Nastavení odsavače par

  Digestoř se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 336 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost v rozsahu do 62 decibelů. Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven praktickým osvětlením.

  Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica CFC 0038000.

   

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Šírka 90 cm
  Maximální hlučnost 62 db
  Třída energ.účinnosti E
  Typ digestoře odtah+recirkulace
  Počet motorů 1

  Návody a manuály

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Elica ELITE14 LUX GRIX A/90 výsuvný odsavač par

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno