Elica ELITE 26IX VT A/90

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 87,12 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný výsuvný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/90 v nerezovém provedení se sacím výkonem max. 581 m3 / h s možností použití pro odtah nebo recirkulaci. Svým designem se hodí do každé kuchyně a díky menším rozměrům ho lze použít iv malých kuchyních. Kromě efektivního odsávání přiměřeně osvětlí i varnou plochu díky zabudovanému osvětlení. Při jeho využívání stačí odsavač jednoduše vysunout a nastavit výkonnostní stupeň a po skončení práce v kuchyni se jen znovu zasunout. Díky silnému výkonu zbaví páry a mastnoty i větší místnost a mnohé moderní technologie mu pomohou zachovat si dlouhodobou spolehlivost, efektivitu a odolnost. Maximální hlučnost dosahuje 65 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Dizajn

Praktický vestavěný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/90, je kompaktní a moderní, svým jednoduchým ale přesto elegantním designem proto vhodně doplní interiér každé současné kuchyně. Ovládání je jednoduché a je umístěno na čele výrobku pod dekorační lištou.

Odsávání

Vestavěný výsuvný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/90 má k dispozici 4 stupně rychlosti odsávání max. odsávaním 581 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správný podle toho na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. Díky tomu je odsávání důkladně iv případě vaření na všech varných zónách. Hlučnost při čtvrtém stupni odsávání Boost 65 dB vás velmi nebude při vaření obtěžovat. Odsavač je vybaven hliníkovo-kazetovým tukovým filtrem, který se po znečištění dá snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni.

Recirkulace

Pokud nemáte možnost přímého odtahu, je možné použít uhlíkový filtr Elica CFC0140343 (2 kusy), který zajistí recirkulaci. Uhlíkový filtr absorbuje výpary a částečně i kouř a následně se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Tento typ filtru není ve výbavě, je nutné si jej zakoupit.

Osvětlení

Při vaření je třeba i světlo. Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 581 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 581 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 50 cm
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 90 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 12 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 76,4 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: PRF0094215B

Všechny parametry

Recenze Elica ELITE 26IX VT A/90

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica ELITE 26IX VT A/90