Elica ELITE 26IX VT A/90

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 87,12 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný výsuvný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/90 v nerezovém provedení se sacím výkonem maximálně 581 m³/h s možností použití pro odtah nebo recirkulaci. Svým designem se hodí do každé kuchyně a díky menším rozměrům ho lze použít i v malých kuchyních. Kromě efektivního odsávání přiměřeně osvětlí i varnou plochu díky zabudovanému osvětlení. Při jeho využívání stačí odsavač jednoduše vysunout a nastavit výkonnostní stupeň a po skončení práce v kuchyni se jen znovu zasunout. Díky silnému výkonu zbaví páry a mastnoty i větší místnost a mnohé moderní technologie mu pomohou zachovat si dlouhodobou spolehlivost, efektivitu a odolnost. Maximální hlučnost dosahuje 65 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Design

Praktický vestavný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/90 je kompaktní a moderní, svým jednoduchým ale přesto elegantním designem proto vhodně doplní interiér každé současné kuchyně. Ovládání je jednoduché a je umístěno na čele výrobku pod dekorační lištou.

Odsávání

Vestavný výsuvný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/90 má k dispozici 4 stupně rychlosti odsávání s maximálním výkonem odsávaní v režimu boost 581 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správný podle toho, na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách. Hlučnost v režimu boost činí 65 dB, takže vás nebude při vaření příliš obtěžovat. Odsavač je vybaven hliníkovo-kazetovým tukovým filtrem, který se po znečištění dá snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni.

Recirkulace

Pokud nemáte možnost přímého odtahu, je možné použít uhlíkový filtr Elica CFC0140343 (2 kusy), který zajistí možnost zapnout recirkulaci. Uhlíkový filtr absorbuje výpary a částečně i kouř a následně se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Tento typ filtru není ve výbavě, je nutné si jej zakoupit.

Osvětlení

Při vaření je třeba i světlo. Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 581 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 581 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 50 cm
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 12 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: C

Energetické údaje

Celková spotřeba: 76,4 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: PRF0094215B

Všechny parametry

Recenze Elica ELITE 26IX VT A/90

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica ELITE 26IX VT A/90