Elica ELITE 26IX VT A/60


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 480 m3, Maximální hlučnost: 61 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 76 kWh, Počet rychlostí: 4, Výška: 30 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 28 cm. Více info


Cena 9 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 95 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/60 z nerezové oceli s maximálním sacím výkonem 581 m3/h s možností použití pro odtah nebo recirkulaci. Svým designem se hodí do každé kuchyně a díky menším rozměrům jej lze použít i v malých kuchyních. Kromě účinného odsávání také dostatečně osvětluje varnou plochu díky zabudovanému osvětlení. Při používání odsavač jednoduše vysunete, nastavíte úroveň výkonu a po skončení práce v kuchyni jej opět vložíte. Díky svému silnému výkonu zbaví páry a mastnoty i ty největší místnosti a řada moderních technologií mu pomáhá zachovat dlouhodobou spolehlivost, účinnost a odolnost. Maximální hlučnost dosahuje 61 dB.

 

 

 

Design

Praktický vestavný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/60 je kompaktní a moderní, jeho jednoduchý, ale elegantní design proto vhodně doplní interiér každé moderní kuchyně. Ovládání je jednoduché a nachází se na přední straně výrobku pod ozdobnou lištou.

Odsávání

Vestavný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/60 4 rychlosti odtahu s maximálním odtahem 480 m³/h - boost 581 m³/h. Můžete si tedy vždy vybrat tu správnou podle toho, na kolika varných zónách vaříte a kolik páry se vytváří. Díky tomu bude odsávání důkladné i při vaření na všech varných zónách. Hlučnost při čtvrté rychlosti odsávání Boost 65 dB vás při vaření nebude příliš obtěžovat. Odsavač par je vybaven hliníkovo-kazetovým tukovým filtrem, který lze snadno umýt a po jeho znečištění znovu použít. Výsledkem je optimální výkon a čistota v kuchyni.

Recirkulace

Pokud nemáte možnost přímého odtahu, lze pro zajištění recirkulace použít uhlíkový filtr Elica CFC0140343 ( 2 kusy) nebo filtr Long Life CFC0162221. Uhlíkový filtr pohlcuje výpary a část kouře a poté se čistý vzduch vrací do místnosti. Tento typ filtru není součástí zařízení, je třeba jej dokoupit.

Osvětlení

Při vaření je potřeba také světlo. Světlo z odsavačů par se příjemně rozprostírá po pracovní desce a poskytuje vám jasný výhled. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné, aby osvětlilo prostor pod odsavačem i mimo něj.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 61 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 480 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica ELITE 26IX VT A/60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi