Elica ELIBLOC LUX IX/A/60

Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 570 m3, Maximální hlučnost: 69 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 101 kWh, Počet rychlostí: 4, Výška: 24,4 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 28,9 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Elica ELIBLOC LUX IX/A/60, provedení nerez,, 3 stupně výkonu +1 intenzivní, sací výkon minimální/maximální: 275-570 m3/hod + intenzivní 690 m3/hod, hlučnost minimální/maximální: 54-69 dB + intenzivní 74 dB, průměr sacího otvoru 150 mm, osvětlení 2× 5W LED, šířka 60 cm.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica ELIBLOC LUX IX/A/60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Velmi praktickou funkcí u odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čímž rychleji odvede vzniklou páru a veškeré nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně tak důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Maximální výkon odtahu dosahuje 570 m³/hod + intenzivní 690 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB + intenzivní 74 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové trubky digestoře je 150 mm.

Optimální pro snadné vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo to je také vybaven až 3 stupni výkonu + intenzivním. Díky důmyslnému designu odsávacího komína bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje také osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 5 W, které maximálně efektivně osvětlí pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr CFC0140122 (není součástí balení). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 69 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 570 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica ELIBLOC LUX IX/A/60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi