Elica ELEKTRA IX/F/55

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica ELEKTRA IX/F/55 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popřípadě oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 515 m³/hod. a při intenzivním stupni 645 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 63 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu a 1 intenzivním. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 55 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x 1 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140088. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 54,8 cm
  • Maximální hlučnost 68 db
  • Maximální výkon odsávání 645 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 645 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 106,8 cm
Výška komínu (max.): 147,5 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0140088
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 54,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 37 cm
Hmotnosť: 12,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 68 db

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: C
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 103 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: ELEKTRAIXF55

Všechny parametry

Recenze Elica ELEKTRA IX/F/55

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica ELEKTRA IX/F/55