Elica DAISY WH/A/90 T.GREZZO

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Rustikální styl

Komínový odsavač par Elica DAISY WH/A/90 T.GREZZO od firmy Elica, která je symbolem účinnosti, inovací a designu. V elegantním provedení bílé barvy v kombinaci se dřevem můžete tento spotřebič sladit do vaší kuchyně. Nabízí sací výkon 550 m³/h. Je vybaven hliníkovým tukovým filtrem a disponuje průměrem odtahu 120 mm. Ovládání je velmi jednoduché posuvné. komínový odsavač par  patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popřípadě oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v matném hnědém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED žárovek 2 x 3 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod digestoří. Je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 550 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140124. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem.

 

Vlastnosti komínového odsavače par

  • Šířka 90 cm
  • Posuvné ovládání - 3 stupně
  • Hlučnost 48-65 db (A)
  • Kovový tukový filtr
  • Průměr výstupního otvoru 120 mm
  • Možnost vývodu do exteriéru případně na recirkulaci

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Maximální výkon odsávání 550 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 550 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 70,5 cm
Výška komínu (max.): 83 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0140124

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá, hnědá
Šírka: 89,8 cm
Výška: 41 cm
Hloubka: 81 cm
Hmotnosť: 14,9 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: kov, Dřevo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: E
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 106 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: ELICA DAISY WH/A/90 T.GREZZO

Všechny parametry

Recenze Elica DAISY WH/A/90 T.GREZZO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica DAISY WH/A/90 T.GREZZO