Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO komínový odsavač par bílý


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 435 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: kov, Celková spotřeba: 69 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 87,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 9 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 94 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rustikální komínový odsavač par Elica Coraline GO/A/60 T.GREZZO vás zaujme svým vzhledem a skvěle doplní každou rustikální kuchyni. Tento model je určen k odsávání do komína, ale dá se použít i na recirkulaci. Šířka odsavače činí 60 cm. Minimální a maximální hlučnost je 48-65 dB. Pracovní plocha je dobře osvětlena díky 2× 28W žárovkám. Tento model je vybaven 1 motorem a při odsávání máte na výběr ze 3 stupňů výkonu. Při odsávání se využívá kovový tukový filtr a při recirkulaci uhlíkový filtr, který je třeba dokoupit zvlášť. Výkon odsávání je 440 m³/hod.

 

 

 

Rustikální styl

Komínový odsavač par Elica Coraline GO/A/60 T.GREZZO od firmy Elica v elegantním bílém provedení a v kombinaci se dřevem (nemořeným) je symbolem inovace a nadčasového designu. Nabízí 3 nastavení výkonu a sací výkon 435 m³/h. Je vybaven hliníkovým tukovým filtrem. Ovládání je velmi jednoduché posuvné. Halogenové osvětlení 2× 28 W dostatečně osvítí pracovní prostor pod odsavačem. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Efektní konstrukce mu dodává netradiční a originální vzhled. Disponuje dotykovým ovládáním. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěný minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 120 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Kromě toho je vybavený až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí halogenových žárovek 2× 28 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod digestoří. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 435 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0013072. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem.

Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica CFC0013072.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 65 db
Maximální výkon odsávání 435 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO komínový odsavač par bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi