Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO komínový odsavač par bílý


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 440 m3, Maximální hlučnost: 60 dB, Třída energetické účinnosti: E, Materiál: kov, Celková spotřeba: 149 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 87,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 9 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 94 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rustikální komínový odsavač par Elica Coraline GO/A/60 T.GREZZO vás zaujme svým vzhledem a skvěle doplní každou rustikální kuchyni. Tento model je určen k odsávání do komína, ale dá se použít i na recirkulaci. Šířka odsavače činí 60 cm. Minimální a maximální hlučnost je 48-65 dB. Pracovní plocha je dobře osvětlena díky 2× 28W žárovkám. Tento model je vybaven 1 motorem a při odsávání máte na výběr ze 3 stupňů výkonu. Při odsávání se využívá kovový tukový filtr a při recirkulaci uhlíkový filtr, který je třeba dokoupit zvlášť. Výkon odsávání je 440 m³/hod.

 

 

 

Rustikální styl

Komínový odsavač par Elica Coraline GO/A/60 T.GREZZO od firmy Elica v elegantním bílém provedení a v kombinaci se dřevem (nemořeným) je symbolem inovace a nadčasového designu. Nabízí 3 nastavení výkonu a sací výkon 440 m³/h. Je vybaven hliníkovým tukovým filtrem. Ovládání je velmi jednoduché posuvné. Halogenové osvětlení 2× 28 W dostatečně osvítí pracovní prostor pod odsavačem. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Efektní konstrukce mu dodává netradiční a originální vzhled. Disponuje dotykovým ovládáním. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěný minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 120 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Kromě toho je vybavený až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí halogenových žárovek 2× 28 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod digestoří. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 440 m³/h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0013072. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem.

Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica CFC0013072.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 60 db
Maximální výkon odsávání 440 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO komínový odsavač par bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno