Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 84,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Rustikální komínový odsavač par Elica Coraline GO / A / 60 T.GREZZO vás zaujme svým vzhledem a určitě skvělé doplní každou rustikální kuchyni. Tento model je určen k odsávání do komína, ale dá se použít i na recirkulaci. Šířka tohoto modelu je 60 cm. Minimální a maximální hlučnost je 48-65 dB. Pracovní plocha je dobře osvětlena díky 2x 28W žárovkám. Tento model je vybaven 1 motorem a při odsávání máte na výběr 3 výkonové stupně. Při odsávání se využívá kovový tukový filtr a při recirkulaci se využívá uhlíkový filtr, který je třeba dokoupit zvlášť. Výkon odsávání je 440 m³ / hod. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Rustikální styl

Komínový odsavače par Elica Coraline GO/A/60 T.GREZZO od firmy Elica, která je symbolem účinnosti, inovací a designu. V elegantním provedení bílé barvy v kombinaci se dřevem (nemořený) můžete tento spotřebič sladit do vaší kuchyně. Nabízí 3 nastavení výkonu a sací výkon 440 m³ / h. Je vybaven hliníkovým tukovým filtrem. Ovládání je velmi jednoduché posuvné. Halogenové osvětlení 2 x 28 W dostatečně osvětlí pracovní prostor pod odsavačem. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven dotykovým ovládáním. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popřípadě oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahové roury digestoře je 120 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v matném hnědém provedení (nemořený), což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu + 1 intenzivním. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 85 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí halogenových žárovek 2 x 28 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod digestoří. Je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon tohoto modelu komínového odsavače par je 440 m³ / h. Pro recirkulaci je potřebný uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0013072. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem.

Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr Elica CFC0013072.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 60 db
  • Maximální výkon odsávání 440 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 440 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 60 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 62 cm
Výška komínu (max.): 87,5 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0013072
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 87,5 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 13,82 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: kov

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: E
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 149 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: CORALINEA/60

Všechny parametry

Recenze Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica CORALINE GO/A/60 T.GREZZO