Elica CLOUD SEVEN IX/F/90


Vestavná digestoř, Maximální výkon odsávání: 570 m3, Maximální hlučnost: 73 dB, Třída energetické účinnosti: A, Celková spotřeba: 55 kWh, Počet rychlostí: 5, Výška: 24 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 28 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 290 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Elica CLOUD SEVEN IX/F/90, nerezové provedení, dálkové ovládání, 4 stupně výkonu + intenzivní, sací výkon minimální/maximální: 240-495 m3/hod + Intenzivní 570 m3/hod, hlučnost minimální/maximální: 5-70 dB + intenzivní 73 dB, dálkové ovládání: v základní výbavě, osvětlení 2× 7W LED. Rozměry: 90× 50 cm.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica CLOUD SEVEN IX/F/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Velmi praktickou funkcí u odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čímž rychleji odvede vzniklou páru a veškeré nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně tak důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Maximální výkon odtahu dosahuje 495 m³/hod + intenzivní 570 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 70 dB+ intenzivní 73 dB. Jeho provoz je možný v režimu odtahu.

Jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v provedení nerezu a je vybaven až 4 stupněmi výkonu + intenzivním. Disponuje s dálkovým ovládáním. Díky důmyslnému designu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro instalaci do prostoru. Disponuje i osvětlením s výkonem 2× 7 W, které maximálně efektivně osvětlí pracovní plochu pod digestoří.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 73 db
Třída energ.účinnosti A
Typ digestoře recirkulační
Maximální výkon odsávání 570 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica CLOUD SEVEN IX/F/90

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi