Elica CIRCUS IX/A/90

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 55,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Elica CIRCUS IX/A/90 v nerezovém provedení má elegantní design v kombinaci se sklem, díky čemuž zapadne téměř do každé domácnosti. Jeho šířka je 90 cm a sací výkon dosahuje maximálně 365 m³ / hod. Tento odsavač par Elica CIRCUS IX / A / 90 má dvě LED svítidla, které jsou šetrné a přitom dostatečně osvětlují pracovní plochu. Odsavač nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání, přičemž hlučnost při největší rychlosti je pouze 62 dB. Mastnotu zachycuje hliníkový tukový filtr. Provoz digestoře je možná s odtahem do koníma s průměrem odsávací roury 150 mm nebo s recirkulací s použitím vhodného uhlíkového filtru. Třída energetické účinnosti je D. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica CIRCUS IX/A/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 365 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení v kombinaci se sklem, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x 2,5 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141725. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Maximální výkon odsávání 365 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 365 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 60 cm
Výška komínu (max.): 110 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0141725
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 110 cm
Hloubka: 45 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: D
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 76 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: CIRCUSIXA90

Všechny parametry

Recenze Elica CIRCUS IX/A/90

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica CIRCUS IX/A/90