Elica CIRCUS IX/A/90 komínový odsavač par nerezový


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 368 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 76 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 110 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 6 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica CIRCUS IX/A/90 v nerezovém provedení se vyznačuje elegantním designem v kombinaci se sklem, díky čemuž zapadne téměř do každé domácnosti. Jeho šířka je 90 cm a sací výkon dosahuje maximálně 368 m³/hod. Tento odsavač par Elica CIRCUS IX/A/90 má dvě LED svítidla, která jsou šetrná a přitom dostatečně osvětlují pracovní plochu. Odsavač nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání, přičemž hlučnost při největší rychlosti je pouze 62 dB. Mastnotu zachycuje hliníkový tukový filtr. Provoz digestoře je možný s odtahem do komína s průměrem odsávací roury 150 mm nebo s recirkulací s použitím vhodného uhlíkového filtru. Třída energetické účinnosti je D.

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica CIRCUS IX/A/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Rychleji tak dochází k odvádění vzniklé páry a všech nežádoucích pachů vzniklých během vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 368 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení v kombinaci se sklem, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je i umístění vpředu. Vhodný pro montáž nad varnou zónu, šířka odsavače je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 2,5 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141725. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem, který chrání jej, stejně jako odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90 cm
Maximální hlučnost 62 db
Maximální výkon odsávání 368 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica CIRCUS IX/A/90 komínový odsavač par nerezový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi