ELICA ADAGIO BL F/60

Šířka: 60 cm, Maximální hlučnost: 62 db, Třída energ.účinnosti: B, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 757 m3, Počet motorů: 1. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický výsuvný odsavač par ELICA ADAGIO BL F/60 je nenahraditelný spotřebič určen k odsávání par, které vznikají při vaření. Páry a pachy se vám tak nedostávají do celého bytu. Odtah je možný do komína nebo recirkulací. Ovládání je praktické 3S + B Touch control. Osvětlení je zajištěno neonovým osvětlením 1x14W. Díky světlu je pracovní plocha dokonale osvětlená. Maximální výkon odsávání je do 757 m3/h. Spotřebič je vybaven 1 motorem. Svým moderním vzhledem je tento odsavač vhodný především do moderních kuchyní. Recirkulace vzduchu je možná, pouze když je vložen uhlíkový filtr FCB0060650 (volitelné příslušenství).

 

 

Nevšední design

Zajistěte si do své kuchyně digestoř, která plní nejen roli výkonného pomocníka, ale i designově přitažlivého doplňku. Odsavač par ELICA ADAGIO BL F / 60 nabízíme v elegantním provedení z kvalitních materiálů, který je nejen odolný, ale i snadno čistitelný. Jeho netradiční provedení jej umožňuje schovat za varnou desku v případě, že ho zrovna nepotřebujete. Netradiční design zkrášlí vaši kuchyň a dodá jí zajímavý nádech elegance a modernosti. Tento skvělý digestoř si prostě zamilujete.

Výkon

Nemusíte se tedy obávat, že byste vůni po vaření cítili v celém bytě či domě. Tento odsavač se vyznačuje i vysokým výkonem od 155-496 (757) m3 / h a hlučností od 40-62 (69) db (A). Odsavač par disponuje také funkcí: temporizace rychlosti - automaticky vypne odsavač par po uplynutí stanoveného času.

Pohodlné dotykové ovládání

Odteď můžete svůj digestoř ovládat ještě jednodušší. Výkonný odsavač par Elica disponuje pohodlným dotykovým ovládáním, které je velmi oblíbené a pohodlné. Ovládání funkcí vašeho digestoře nikdy nebylo tak snadné. Jediným dotykem navolíte všechny požadované funkce. Tento skvělý a praktický způsob ovládání si oblíbí a zvládne skutečně každý.

Možnost recirkulace nebo odtahu přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Kvalitní odsavač par Elica disponuje kromě účinného odtahu do komína i možností recirkulace. To znamená, že mastná přebytečná pára se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Oba způsoby jsou mimořádně efektivní a účinné, takže je jen na vás, který budete preferovat. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti B
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 757 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ELICA ADAGIO BL F/60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi