Elgato Eve Water Guard detektor vody

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 20,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Detektor vody Elgato Eve Water Guard je zařízení na případný únik vody, který vás v okamžiku, kdy k němu dojde, upozorní vizuálně, zvukově a také prostřednictvím aplikace na vašem iPhone. S Eve Water Guard zabráníte drahému poškození vodou a přidáte do vaší domácnosti pocit bezpečí. Vychutnejte si dokonalý klid s vědomím, že pračka je v provozu a vy máte svou domácnost pod kontrolou i když se právě nenacházíte v blízkosti vašeho domu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Chraňte svůj domov

Podle statistik má každý z 50 pojištěných domů každoročně škodu na majetku způsobenou poškozením vodou. Příčiny jsou nesčetné a mnohé poruchy zůstávají dlouhá období nezjištěno. Mohou sahat od prasklých potrubí, odtékajících výtoků z nádobí, přes volné netěsnosti pod umyvadlem. Rozbitá pračka, která zaplaví místnost až po propadlou vanu - a prakticky cokoli mezi tím. Dokonce i když jsou vaše pokoje vybaveny detektory vody, namísto monitorování velkých ploch, lokální detekce mnoha zařízení znamená, že problém je detekován příliš pozdě nebo vůbec.

Identifikace poškození vodou

Pokud se již stalo nejhorší a voda vytekla, musíte jednat rychle, aby nedošlo horšímu poškození. Eve Water Guard vás okamžitě upozorní pomocí 100 dB sirény a červeného blikajícího výstražného světla a následně odešle upozornění také na váš iPhone, iPad a Apple Watch. Pokud máte domácí rozbočovač - například Apple TV nebo HomePod, budete dostávat upozornění i tehdy, když se právě budete nacházet mimo vašeho domova.

Monitorování

Ve srovnání s jinými zařízeními s bodovou detekcí monitoruje Eve Water Guard velké plochy v místnosti díky dodávanému snímacího kabelu 6,5 ft/2 m, který slouží jako snímač celkové délky. A pokud to nestačí, můžete jej rozšířit na neuvěřitelných 490 ft/150 m. To znamená, že každý kout vaší místnosti je monitorován.

Pravidelná kontrola

Aplikace Eve vám v pravidelných intervalech připomíná, abyste zkontrolovali, zda Eve Water Guard funguje správně. Pokud se spustí siréna, můžete prostřednictvím svého iPhone ztlumit Evu Water Guard - i když jste mimo domov, ale pouze v případě, pokud máte doma Hub rozbočovač.

Smart detektor

V případě poplachu veškeré příslušenství vašeho HomeKit pracuje společně. Eve Energy vypne vaši pračku a zastaví tak ještě větší zaplavení vodou. Nebo použijte AirPlay 2 ke spuštění dalšího poplachu na jiném patře. Nyní nezáleží na tom, kde se v daném okamžiku nacházíte - to vše umožňuje váš domácí rozbočovač, Apple TV nebo HomePod.

Apple HomeKit a Siri

Nastavujte scény pomocí Siri, vašeho Control Center nebo Apple Watch. Snadno zapojte příslušenství pomocí aplikace Home na telefonu iPhone, iPad nebo iPod touch. A abyste viděli stručné záznamy, získávali informace a užívali si plnou kontrolu nad svým připojeným domem, nehledejte nic jiného než aplikaci Eve. Všechny doplňky jsou vybaveny výlučně funkcí HomeKit. Vaše osobní údaje nejsou za žádných okolností zachyceny, uložené v Cloudu nebo zneužity. Dokonce i při vzdáleném přístupu k vašemu domovu prostřednictvím domácího rozbočovače jsou všechny údaje šifrované a uloženy v telefonu iPhone nebo iPad. Pro kontrolu na dálku je třeba nepřetržité připojení na internet.

Vlastnosti Elgato Eve Water Guard

 • 100 dB siréna
 • vizuální upozornění
 • oznámení
 • kabel snímání 2 m (možnost prodloužení)
 • režim testování sirény
 • napájení: 100 - 240 V ~, 50/60 Hz, 50 mA

Obsah balení

 • Eve Water Guard
 • vyměnitelné adaptéry zástrčky (EU, Velká Británie, USA, AU)
 • kabel snímače 200 cm
 • příručka

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Detekce vody
 • Typ SMART produktu zabezpečovací systém
 • Oblast využítí zabezpečení

Další vlastnosti

Značka: Elgato eve
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 6,5 cm
Hmotnost: 350 g
Výška: 6,5 cm
Hloubka: 4,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: Detektor vody, kabel se sensorem
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Funkce

Detekce: vody

Další parametry

Technologie: Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblast využítí: zabezpečení

Ostatní

Kód produktu: 10EBG8701

Všechny parametry

Recenze Elgato Eve Water Guard detektor vody

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elgato Eve Water Guard detektor vody