The Sims 4: Psi a Kočky - Hra na PC

Připravte se na příval roztomilých domácích mazlíčků v rozšíření The Sims 4 Psi & Kočky. Do úspěšného simulátoru každodenního života míří spousta neposedných koček a psů, aby našim známým Simíky navždy změnila život. Můžete si vybrat z různých plemen a prostřednictvím funkce "Create A Pet" přizpůsobit jejich charakteristiky, vzhled, chování a dokonce i jejich oblečení. Díky inovativním technologiím, použitým při vývoji hry navazují zvířata s lidmi vztahy podle každodenních interakcí, což přinese množství zábavy. Čeká na vás krásné pobřežní město, které vám poskytne možnost otevření vlastní veterinární kliniky. Toto rozšíření vyžaduje základní hru Sims 4. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Popis produktu

Vytvořte si dokonalého domácího mazlíčka

Rozšíření úspěšné herní senzace The Sims 4 s podtitulem Psi & Kočky obohatí vaši hru o nový rozměr. Připravte se na obrovskou dávku roztomilosti, která se na vás přivalí prostřednictvím čtyřnohých miláčků a jejich neposedných povah. Díky nástroji "Create A Pet" dostanete možnost vytvořit dokonalé zvířátko přesně podle vašich představ, přizpůsobovat jeho vzhled i charakter, a nyní už i jeho módní outfity a příslušenství.

Navazujte vztahy

Nechte se překvapit, jakým nečekaným způsobem změní každodenní život našich oblíbených Simíků. Každý miláček se přizpůsobí prostředí, prostřednictvím interakcí s majitelem si s ním vytvoří vztah, což bude mít za následek množství zábavných situací. Pečujte o něj dobře a on se vám odmění bezmeznou láskou a oddaností.

Staňte se veterinářem a otevřete si kliniku

Prozkoumejte zákoutí pobřežního města Brindleton Bay, které poskytuje řadu možností a míst, kde si vaše zvířátko bude moci užívat venkovní aktivity. Navštivte park s překážkovou dráhou, kde potkáte dalších milujících majitelů těchto roztomilých stvoření, nebo se jen tak projděte vedle majáku. Můžete se stát zvěrolékařem, otevřít si veterinární kliniku a v ní léčit a poskytovat plnou péči.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Simulátory
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Věkové omezení: 12+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAPC05157

Všechny parametry

Recenze The Sims 4: Psi a Kočky - Hra na PC

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Bc. Martina, 03.11.2018

Stejně jako předchozí verze mazlíčků pro the Sims 2 a 3 - i tento dodatek se velmi povedl. Výborne zpracování, příjemné odreagování, lehká instalace

  • Příjemné odreagování
  • Výborné zpracování
  • Cena

Příslušenství k The Sims 4: Psi a Kočky - Hra na PC