Need for Speed Payback Payback - Hra na XBox One

Další pokračování úspěšné ikonické série Need For Speed s podtitulem Payback přichází na váši herní konzoly Xbox One v nadupané podobě, aby vám zprostředkoval adrenalinem nabitý herní zážitek. Pomstěte se spolu s vaším týmem nechvalně známému kartelu The House, který má ve městě Fortune Valley pod palcem tak podsvětí, jakož i policejní sbor. Získejte si respekt vítězstvím při závodech, plněním úkolů a misí a připravte se na rozhodující závod. Vylepšené a rozšířené možnosti úprav vašeho vozidla vám dopřávají množství prostoru na seberealizaci při úpravách jeho vzhledu a výkonu. Vychutnejte si honičky s policisty v autech pěti odlišných tříd, výzvy v online žebříčcích a napínavé mise. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 73 %

Popis produktu

Pomsta v závodním stylu

Hra vás přenese do města Fortune Valley, které je pod krutovládou nechvalně známého kartelu The House majícího pod kontrolou nejen podsvětí, ale i celé policejní oddělení. Jediným vaším cílem bude za pomoci vašeho týmu pomstít se tomuto seskupení. Vyberte si jednoho ze tří rozdílných hratelných postav (Tyler, Mac a Jess), přetvořte a přizpůsobte si vozidlo a už vám nic nebude stát v cestě adrenalinových honiček a závodů.

Přetvořte šrot na nablýskanou káru

Ke splnění vaší mise budete mít na výběr z vozidel pěti různých kategorií s různými parametry Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner, které budete moci neomezeně upravovat a vylepšovat, přesně tak, abyste v jakémkoliv závodě uspěli. Nevyhovuje vám nabídka? Nezoufejte a postavte si od základů dokonalé auto podle vašich představ pomocí součástek z opuštěných vozidel. Nakupujte součástky a přetvořte klasické nudné vozidla na nadupané závodní mašiny, které rozpráší vašich protivníků.

Zamiřte až na vrchol

Podstupte risk, vsaďte si na své výsledky a přijďte k pořádnému balíku peněz, který můžete následně použít k vyšperkování vašemu káry. Hra vám umožní budovat si reputaci tím, že budete vyzývat potencionálních rivalů, ale i přátel prostřednictvím doporučení Autologu. Soupeřte rovněž i v rámci klasického online žebříčku, porážet jiných protihráčů a dostaňte se až na vrchol.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 12+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAX352206

Všechny parametry

Recenze Need for Speed Payback Payback - Hra na XBox One

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Need for Speed Payback Payback - Hra na XBox One