Need for Speed Payback Payback - Hra na PC

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Pomsta v závodním stylu

Hra vás přenese do města Fortune Valley, které je pod krutovládou nechvalně známého kartelu The House majícího pod kontrolou nejen podsvětí, ale i celé policejní oddělení. Jediným vaším cílem bude za pomoci vašeho týmu pomstít se tomuto seskupení. Vyberte si jednoho ze tří rozdílných hratelných postav (Tyler, Mac a Jess), přetvořte a přizpůsobte si vozidlo a už vám nic nebude stát v cestě adrenalinových honiček a závodů.

Přetvořte šrot na nablýskanou káru

Ke splnění vaší mise budete mít na výběr z vozidel pěti různých kategorií s různými parametry Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner, které budete moci neomezeně upravovat a vylepšovat, přesně tak, abyste v jakémkoliv závodě uspěli. Nevyhovuje vám nabídka? Nezoufejte a postavte si od základů dokonalé auto podle vašich představ pomocí součástek z opuštěných vozidel. Nakupujte součástky a přetvořte klasické nudné vozidla na nadupané závodní mašiny, které rozpráší vašich protivníků.

Zamiřte až na vrchol

Podstupte risk, vsaďte si na své výsledky a přijďte k pořádnému balíku peněz, který můžete následně použít k vyšperkování vašemu káry. Hra vám umožní budovat si reputaci tím, že budete vyzývat potencionálních rivalů, ale i přátel prostřednictvím doporučení Autologu. Soupeřte rovněž i v rámci klasického online žebříčku, porážet jiných protihráčů a dostaňte se až na vrchol.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 12+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAPC03562

Všechny parametry

Recenze Need for Speed Payback Payback - Hra na PC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Need for Speed Payback Payback - Hra na PC