Electrolux ZE141 FlowMotion hubice

LED hubice FlowMotion ELECTROLUX ZE141 se postará o maximální účinnost vysávání. LED hubice je velmi tichá, flexibilní a jednoduše se s ní manipuluje. Je vybavena patentovaným LED osvětlením. Můžete s ní vysávat koberce či různé tvrdé podlahy. Hubice je vybavena měkkými kolečky s kuličkovými ložisky, které se postarají o šetrný přístup k podlahám. Balení obsahuje 1x LED hubici, adaptér na hubici 32/35 a 2 AA baterie. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Maximální účinnost

LED hubice FlowMotion umožní váš vysavač využívat na maximum. Postará se o maximální účinnost vysávání. Hubice je vybavena patentovaným LED osvětlením, které se spouští pohybem. Osvětlení zajistí, že prach budete zřetelně vidět i v těch nejtmavších prostorech jako např. pod pohovkou, postelí či komodou.

Tichá a flexibilní

LED hubice je velmi tichá, flexibilní a jednoduše se s ní manipuluje. Umožňuje otáčení v libovolném směru a na libovolném povrchu. Můžete vysávat koberce či různé tvrdé podlahy.

Šetrný přístup

Hubice je vybavena měkkými kolečky s kuličkovými ložisky, které se postarají o šetrný přístup k tvrdým podlahám. Nechybí ani režim koberce pro snadné používání. Hubice přináší plynulou a snadnou manévrovatelnost. Je optimalizovaná pro odstraňování prachu ze všech typů podlah. Balení obsahuje 1x LED hubici, adaptér na hubici 32/35 a 2 AA baterie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Electrolux
  • Typ podlahy univerzální hubice

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 28 cm
Hmotnosť: 870 g
Výška: 40 cm
Hloubka: 8 cm

Obsah balení

Obsah balení: hubice 36 mm

Další parametry

Typ podlahy: univerzální hubice

Ostatní

Kód produktu: 900169069

Všechny parametry

Recenze Electrolux ZE141 FlowMotion hubice

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ZE141 FlowMotion hubice