Electrolux ZB 5104 WD (modrý)

1 399 Kč ? Ušetříte 43 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktický bezsáčkový ruční vysavač Electrolux ZB 5104WD využijete při úklidu drobných nečistot po celé domácnosti. Je určen pro suché vysávání a nabízí dvojitou filtraci. Rychlé vyprázdnění nádoby na nečistoty usnadňuje používání. Vysavač disponuje LED kontrolkou stavu dobíjení a dobíjecí stanici je možné připevnit na stěnu. Jednoduchý design, snadná manipulace a solidní výkon - to jsou hlavní přednosti tohoto ručního vysavače. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 43 %

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

Inteligentnější design – vyšší výkon

Inteligentnější design – vyšší výkon

Abychom docílili ještě vyššího výkonu dobíjecího vysavače Rapido, zcela jsme konstrukčně změnili jednotku ventilátoru. Nejprve jsme pomocí pokročilé technologie plynové turbíny optimalizovali proudění vzduchu a zvýšili podtlak. Zároveň jsme zapouzdřili ventilátor, abychom omezili ztráty. Nakonec jsme vyladili tvar a úhel lopatek ventilátoru. Výsledkem je inteligentní konstrukce, která poskytuje silnější proudění vzduchu a vyšší sání než kdykoli předtím.

Cyklonická technologie – čistější filtry a vyšší sací výkon

Cyklonická technologie – čistější filtry a vyšší sací výkon

U mnoha konvenčních bezdrátových ručních vysavačů se stává, že prach ucpe filtry a dojde tak ke snížení sacího výkonu. Aby k tomu nedocházelo, dobíjecí vysavače Rapido vytvářejí cyklonické proudění, které víří prach v nádobě, a filtry jsou tak zanášeny méně. Čím čistější jsou filtry, tím vyšší je sací výkon.

Ruční vysavač s kolečky – ergonomický a šetrný k nábytku

Ruční vysavač s kolečky – ergonomický a šetrný k nábytku

Rapido se jako jediný dobíjecí ruční vysavač s kolečky stal jedním z nejoblíbenějších na trhu. Důvod pro kolečka je jednoduchý: ulevují od námahy rukám i pažím. Díky tomu se vysavač Rapido snadno používá a má dobrou manévrovatelnost, ale navíc nová měkká kolečka chrání povrchy před poškrábáním. Drobky na ubruse? Žádný problém: S vysavačem Rapido se ubrusy čistí rychle a snadno, protože díky kolečkům nedochází k nasávání tkanin.

Bezdrátový ruční vysavač Wet & Dry – likviduje tekutiny, prach i špínu

Bezdrátový ruční vysavač Wet & Dry – likviduje tekutiny, prach i špínu

Skvěle si poradí s rozlitými tekutinami a rychlým vysáváním v domácnosti nebo ve vozidle. K dispozici jsou dva různé dobíjecí modely Wet & Dry; vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Díky skvělému designu a praktické základně můžete vysavač Rapido Wet & Dry nechat po ruce pro případ, kdy bude potřeba.

Indikace potřeby nabití

Modré světélko indikuje potřebu nabití vysavače.

Snadné vyprazdňování vysavače

Použijte hadici z vašeho hlavního vysavače pro rychlé, snadné a hygienické vyprázdnění nádobky na špínu, nebo uvolněte nádobku a vyprázdněte ji manuálně.

Na dotek měkká rukojeť

Měkká rukojeť pro snadný a pohodlný úchyt.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Ostatní

Kód produktu: ZB5104WD

Recenze Electrolux ZB 5104 WD (modrý)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Anonymní, 05.2.2016

Tento vysavač jsem zakoupila především na úklid vysypaného kočkolitu kolem kočičího záchodu. Mám dvě kočky, takže vysavač na takové to rychlé vysávání používám denně, někdy i víckrát. Zatím jsem spokojená, vysaje co potřebuji. Je skladný, takže se mi hezky vejde pod topení a tak je vždy po ruce. Zatím jsem spokojená

Příslušenství k Electrolux ZB 5104 WD (modrý)