Electrolux PerfectCare 700 EW7WO447WC

Pračka se sušičkou, Energetická třída E, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 325 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů praní, 14 programů praní a sušení, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 57,3 cm. Více info

Top příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Pračka se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7WO447WC, kapacita pro praní 7 kg prádla, kapacita pro sušení 5 kg prádla, maximální otáčky odstřeďování 1 400 ot./min., 14 pracích programů, 11 programů na sušení, DualCare systém, SteamCare, FreshScent, SensiCare, odložený start, dětská pojistka, funkce AquaStop, vestavěný LED displej, maximální hlučnost při odstřeďování dosahuje 75 dB.

Pračka se sušičkou PerfectCare 700

Pokud nemáte ve své koupelně dostatek prostoru pro umístění samostatné pračky a samostatné sušičky, je pro vás ideální volbou pračka se sušičkou Electrolux EW7WO447WC, která nejenže nezabere mnoho místa, ale poradí si i s množstvím špinavého prádla, které čeká na vyprání a vysušení. Nemusíte se obávat složitého ovládání, pračka se sušičkou totiž disponuje středním LED displejem. Na jedno naplnění spotřebič dokáže vyprat až 7 kg špinavého prádla a vysušit 5 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1 400 otáček za minutu.

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, Steam FreshScent, odstředění/vypuštění, máchání, Machine Clean, Anti Allergy Vapour, sportovní prádlo, džínovina, MixCare, Quick 20 Wash & Dry 60

DualCare

Určitě každý se čas od času dostane do situace, kdy potřebuje rychle něco vyprat. Pro tyto situace se skvěle hodí systém DualCare. Pomocí něj pračka dokáže vyprat a zároveň vysušit prádlo již za 60 minut. Pokud se vám stane, že potřebujete nečekaně jít do práce nebo na akci, ale nemáte připravené oblečení, stačí ho hodit do pračky a za hodinu je připraveno na akci.

Méně pokrčené prádlo

Program SteamCare umožňuje z bubnu pračky vytáhnout méně pokrčené prádlo. Před skončením pracího cyklu prádlo ošetří párou, která vyrovnává vlákna a sníží pomačkání oblečení o třetinu. Není třeba ho následně tolik žehlit, takže není třeba vystavovat tlaku a teplu. Díky tomu zůstane déle jako nové. Systém FreshScent navíc kombinuje jemnou páru s příjemnou vůni na osvěžení oblečení, které ještě není třeba prát.

Systém SensiCare

Pračka se sušičkou se systémem SensiCare automaticky upravuje prací cyklus podle typu náplně. Automaticky zváží každou náplň a upraví cyklus tak, aby bylo oblečení spolehlivě čisté. Tím také zabraňuje nadměrnému praní a zajistí, aby si prádlo zachovalo svůj vzhled a příjemný pocit na dotek.

MixCare

Systém MixCare se postará o smíšené prádlo. Šetří nejen čas, ale také energii při péči o smíšené prádlo do 5 kg, a to při praní i sušení. Při praní čistí při teplotě 30° a to za pouhých 69 minut.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Maximální hloubka 57.3 cm
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Electrolux PerfectCare 700 EW7WO447WC

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jana

21. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • 2v1 pračka se sušičkou
  • předcházející model elektrolux pračky byl méně hlučný

dobrá cena 2v1 pračka sušička<br /> předcházející model elektrolux pračky byl méně hlučný<br /> doufám že kvalita bude stejná cca 15 let


jiří

20. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Slušná spotřeba,
  • Velikost bubnu

Je pěkná a tichá.<br /> doporučuji.