Electrolux LTB1AF28W0

Zobrazit


Kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 203 l, Čistá kapacita mrazničky: 41 l, Roční spotřeba energie: 223 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Dvouokruhový No Frost: Ne, Šířka: 55,10 cm, Výška: 161,00 cm. Více info


Cena 8 009 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná LowFrost chladnička Electrolux LTB1AF28W0 v bílém provedení má mrazák umístěn nahoře. K dispozici je užitný objem, ze kterého má chladicí část 203 litrů a mrazicí část 41 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je 19 hodin. Klimatická třída je SN-ST a úroveň hluku nepřesáhne 40 dB. Otevírání dveří si můžete zvolit doprava nebo doleva. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladicí části. Elektronické ovládání teploty. Rozměry chladničky (v × š × h): 1 610 × 550 × 547 mm.

Chladicí část

Chladicí část disponuje vnitřním objemem 203 litrů. Uvnitř se nacházejí 3 skleněné poličky s lištou po celé délce. Pro odkládání ovoce a zeleniny poslouží velká průhledná plastová zásuvka. Ve dveřích najdete 4 poličky, které jsou vyrobeny z plastu. Využít je můžete na odložení láhví, mléka, vajíček a kopec jiných věcí. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB, takže vás nebude rušit ani nadměrným hlukem.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky vnitřnímu bočnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Nastavení teploty je snadné díky elektronickému ovládání - všechny změny a nastavení uvidíte na digitálním panelu.

Mrazicí část

Nad chladničkou se nachází mrazák, který vám poskytne dostatek prostoru ke zmrazení vašich potravin. Nabízí kapacitu 41 litrů a je vybaven jednou skleněnou poličkou. Při náhodné poruše je akumulační doba až 19 hodin, takže se nemusíte obávat že by se vám potraviny zkazily. Mrazicí kapacita je 2 kg za 24 hodin.

Technologie LowFrost

Tato technologie vám ušetří množství práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má speciální chladicí okruhy, díky čemuž se ve vnitřním prostoru mrazničky tvoří až o 80 % méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55.1 cm
Výška 161 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux LTB1AF28W0

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Petra

18. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí