Electrolux LTB1AF28U0


Kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 203 l, Čistá kapacita mrazničky: 41 l, Roční spotřeba energie: 223 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Dvouokruhový No Frost: Ne, Šířka: 55,10 cm, Výška: 161,00 cm. Více info


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná LowFrost chladnička Electrolux LTB1AF28U0 ve stříbrném provedení má mrazák umístěn nahoře. Chladicí část má 203 litrů a mrazicí část 41 litrů. Vnitřek chladničky v sobě ukrývá 4 skleněné poličky s lištou a průhlednou plastovou zásuvku. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je 19 hodin. Úroveň hluku nepřesáhne 40 dB. Otevírání dveří si můžete zvolit doprava nebo doleva. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladicí části. Elektronické ovládání teploty. Nastavená teplota se zobrazí na LCD displeji.

Hluk

Maximální hlučnost dosahuje 40 dB, takže vás nebude rušit nadměrným hlukem.

Chladicí zóna

Chladicí část disponuje vnitřním objemem 203 litrů. Uvnitř se nacházejí 4 skleněné poličky s lištou po celé délce. Pro odkládání ovoce a zeleniny poslouží velká průhledná plastová zásuvka. Ve dveřích najdete 4 poličky, které jsou vyrobeny z plastu. Využít je můžete na odložení láhví, mléka, vajíček a kopec jiných věcí.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky vnitřnímu bočnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Nastavení teploty je snadné díky elektronickému ovládání - všechny změny a nastavení uvidíte na digitálním panelu.

Mrazicí zóna

Nad chladničkou se nachází mrazák, který vám poskytne dostatek prostoru ke zmrazení vašich potravin. Nabízí kapacitu 41 litrů a je vybaven jednou skleněnou poličkou. Při náhodné poruše je akumulační doba až 19 hodin, takže se nemusíte obávat že by se vám potraviny zkazily. Mrazicí kapacita je 2 kg za 24 hodin.

Technologie LowFrost

Tato technologie vám ušetří množství práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má speciální chladicí okruhy, díky čemuž se ve vnitřním prostoru mrazničky tvoří až o 80 % méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55.1 cm
Výška 161 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LTB1AF28U0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno