Electrolux LRT5MF38W0

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Electrolux LRT5MF38W0 v bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +. Celkový vnitřní objem chladícího prostoru je 380 l z toho chladící část má 358 l a nulová zóna 22 l. Ovládá je elektrické s LED indikátory. Stabilní teplotu v chladicím prostoru zaručuje MultiFlow systém. Samozřejmostí je automatické odmrazování chladícího prostoru či funkce Coolmatic na rychlé zchlazení čerstvých potravin. Součástí interiéru je i LED osvětlení, které rovnoměrně osvětlí prostor chladící části. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG RKE532F2DW

AEG RKE532F2DW

Jednodveřová chladnička AEG RKE532F2DW v bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +. Celkový vnitřní objem chladícího prostoru je 318 l. Ovládá je elektrické s LED indikátory. Čerstvost potravin…

  • Výška: 155 cm
  • Třída energ.účinnosti: A +
  • Celkový čistý objem: 314 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Electrolux LRT5MF38W0

Vaše potraviny budou nyní mnohem déle čerstvé a jejich kvalita bude zachována po delší dobu. Chladnička Electrolux LRT5MF38W0 nabízí dostatečně velký objem pro uskladnění vašich potravin. Díky dostatečně velké kapacitě, můžete bezpečně uskladnit všechny vaše potraviny i hotová jídla. Interiér spotřebiče je přizpůsoben pro maximálně pohodlné a přehledné skladování potravin. Prostor s nulovou teplotou vám umožní aby byla každá potravina v top stavu pomocí vychlazení potravin v jedinečných podmínkách. Celkový vnitřní objem chladícího prostoru je 380 l z toho chladící část má 358 l a nulová zóna 22 l.

Čerstvá zelenina

Vychutnejte si chutnou zeleninu s naší zásuvkou s ovládáním vlhkosti. Úpravou vlhkosti vzduchu vytvoří nejlepší prostředí k uskladnění potravin. Zavření větracích otvorů vytváří ideální místo na uskladnění bylinek a listové zeleniny, zatímco otevření větracích otvorů poskytuje optimální uskladnění.

MultiFlow

MultiFlow chrání kvalitu potravin zachováním stabilní teploty a vlhkosti v celé chladničce. Množství vzduchových kanálků umožňuje aktivní cirkulaci studeného vzduchu, který se dostane do každého koutu.

Jasné a rovnoměrné osvětlení

Osvětlení LED představuje špičkovou technologii osvětlení, což je důvod, proč ho společnost AEG-Electrolux integrovala do této chladničky. Vnitřní osvětlení LED poskytuje jasnější světlo, které rovnoměrně osvětluje celý prostor. Navíc je technologie LED menší a energeticky úspornější.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 186 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 380 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 64,5 cm
Hmotnost: 64 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 169 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 380 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 923421128

Všechny parametry

Recenze Electrolux LRT5MF38W0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LRT5MF38W0