Electrolux LNT7ME46X2

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME46X2 v nerezovém provedení patří do energetické třídy A++. Dvířka jsou z nerezavějící oceli s potiskem proti otiskům prstu. K dispozici je 461 litrový čistý objem, ze kterého chladicí část s automatickým odmrazováním má 333 litrů a mrazicí část 128 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamražení 9 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je až 24 hodin. Úroveň hluku nepřesáhne 43 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladicí části. Ovládání teploty je externí a elektronické s LCD displejem na dveřích. Vzduch cirkuluje pomocí ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v chladničce. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Balíček vitamínů v hodnotě až 3 000 Kč po registraci (více info)

LG GBB92STAXP

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STAXP v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Electrolux LNT7ME46X2

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME46X2 je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A++. Díky čistým liniím a zcela plochému designu bude sedět v jedné rovině s ostatními kuchyňskými spotřebiči a pracovními deskami. Kapesní rukojeti jsou skryty z pohledu ve spodní části dveří, aby dotáhli elegantní estetický vzhled. Její roční spotřeba elektrické energie je 321 kWh. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 24 hodin. Díky technologii MultiFlow, kterou je chladnička vybavena, jsou skladovány potraviny v nejlepších podmínkách. Tato technologie zachovává uvnitř chladničky stabilní teplotu, což zabraňuje vyschnutí vašich surovin.

Chladicí část

Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 333 l. V její vnitřní část tvoří skleněné poličky s rámem v plné šíři, zásuvky z průhledného plastu, které zajistí, že vaše ovoce a zelenina zůstanou čerstvé. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky horního LED panelu.

Mrazicí část

Mrazící část má čistý užitný objem 128 litrů. V její vnitřní části se nacházejí Praktické zásuvky pro mražení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita zmrazování 9 kg/24 hod a akumulační doba je až 24 hodin.

Kompletní ovládání jedním dotykem

Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s LCD displejem na dveřích spotřebiče.

LED osvětlení

Zkontrolujte obsah vaší chladničky použitím horního LED osvětlení. Toto úsporné osvětlení navíc umožňuje výbornou viditelnost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 70 cm
  • Výška 192 cm
  • Hloubka 71,2 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hloubka: 71,2 cm
Hmotnost: 88,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 321 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 128 L
Mrazící výkon: 9 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 461 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 333 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993306

Všechny parametry

Recenze Electrolux LNT7ME46X2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LNT7ME46X2