Electrolux LNT7ME34G1

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME34G1 v provedení bílého skla patří do energetické třídy A++. Rozmrazování je automatické v chladicí jakož i mrazicí části. Chladicí část, umístěná v horní části má 266 litrů. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 4 skleněné poličky, 2 průhledné plastové zásuvky v plné šíři a dveřní poličky. Mrazicí část má 94 l a její výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky z toho jedna poloviční. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 18 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBef 4805

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemem 357 l s chladničkou nahoře v nerezovém provedení. Chladnička zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hloubka: 65 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Electrolux LNT7ME34G1

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME34G1 je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Díky čistým liniím a zcela plochému designu bude sedět v jedné rovině s ostatními kuchyňskými spotřebiči a pracovními deskami. Kapesní rukojeti jsou skryty z pohledu ve spodní části dveří, aby dotáhli elegantní estetický vzhled. Technologie NoFrost účinně zabraňuje tvorbě námrazy v kombinované chladničce. Už nebudete muset zdlouhavě odmražovat mrazničku.

S chlazením 360°

Chlazení 360° má pokročilou cirkulaci vzduchu. Speciálně navržený systém nejen rychle obnovuje vnitřní teploty vzduchu po otevření dveří, ale také vysílá chladný vzduch do každého rohu. Lepší výkon a lepší ochrana potravin pro snížení odpadu.

Zásuvka Extra chlad

Zásuvka Extra Chlad chráni kvalitu, chuť a čerstvost masa a sýrů. Zásuvka udržuje nižší teplotu než zbytek chladničky s aktivní cirkulací studeného vzduchu.

Chladicí část

Chladicí část s automatickým odmražováním disponuje vnitřním objemem 266 l. V její vnitřní část tvoří skleněné poličky s lemem v plné šíři, 2 zásuvky z průhledného plastu, kde jedna je pro uskladnění ovoce a zeleniny a druhá na uskladnění potravin s nižší teplotou. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky bočnímu LED panelu.

Mrazicí část

Mrazicí část s automatickým odmražováním má čistý užitný objem 94 litrů. V její vnitřní části se nacházejí praktické zásuvky pro mražení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita zmražování 8 kg/24 hod a akumulační doba je až 18 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 201 cm
  • Hloubka 65 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 73,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 274 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 360 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 266 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993327

Všechny parametry

Recenze Electrolux LNT7ME34G1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LNT7ME34G1