Electrolux LNT5MF36W0

  • Doprava zdarma

Šírka: 59.5 cm, Výška: 201 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 12 990 Kč

129,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT5MF36W0 v bílém provedení. K dispozici je 360litrový čistý objem, ze kterého chladicí část s automatickým odmrazováním má 266 litrů a mrazicí část 101 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 8 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je až 18 hodin. Úroveň hluku nepřesáhne 42 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladicí části. Ovládání teploty je elektronické s LED indikátory. Vzduch cirkuluje pomocí ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v chladničce.

Electrolux LNT5MF36W0

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT5MF36W0. Díky čistým liniím a zcela plochému designu bude ladit v jedné rovině s ostatními kuchyňskými spotřebiči a pracovními deskami. Rukojeti jsou skryty z pohledu ve spodní části dveří, aby doladily elegantní a estetický vzhled. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 18 hodin. Díky technologii MultiFlow, kterou je chladnička vybavena, jsou skladované potraviny v těch nejlepších podmínkách. Tato technologie zachovává uvnitř chladničky stabilní teplotu, což zabraňuje vysychání vašich surovin.

Chladicí část

Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 266 l. Její vnitřní část tvoří skleněné poličky v plné šíři a zásuvka z průhledného plastu, která zajistí, že vaše ovoce a zelenina zůstanou vždy čerstvé. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky hornímu LED panelu.

Mrazicí část

Mrazicí část má čistý užitný objem 101 litrů. V její vnitřní části se nachází praktické zásuvky pro zmrazení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita zmrazování je 8 kg/ 24hod a akumulační doba je až 18 hodin.

LED osvětlení

Zkontrolujte obsah vaší chladničky použitím horního LED osvětlení. Toto úsporné osvětlení navíc umožňuje výbornou viditelnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LNT5MF36W0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno