Electrolux LNT5MF32W0

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT5MF32W0 v bílém provedení patří do energetické třídy A+. K dispozici je 324 litrový čistý objem, ze kterého chladicí část s automatickým odmrazováním má 230 litrů a mrazicí část 94 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 8 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je až 18 hodin. Úroveň hluku nepřesáhne 42 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladicí části. Ovládání teploty je elektronické s LED indikátory. Vzduch cirkuluje pomocí ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v chladničce. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr CU 3331

14 990 Kč

K odeslání 1 ks

Kombinovaná chladnička Liebherr CU 3331 s bílým povrchovým provedením nabízí 296litrový užitný objem. V její 212litrové chladicí části se nachází 4 skleněné poličky, z nichž jsou tři výškově…

  • Šířka: 55 cm
  • Výška: 181,2 cm
  • Hloubka: 63 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Electrolux LNT5MF32W0

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT5MF32W0 je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A+. Díky čistým liniím a zcela plochému designu bude ladit v jedné rovině s ostatními kuchyňskými spotřebiči a pracovními deskami. Kapesní rukojeti jsou skryty ve spodní části dveří, aby doladily elegantní a estetický vzhled. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je až 18 hodin. Díky technologii MultiFlow, kterou je chladnička vybavena, jsou potraviny skladovány v těch nejlepších podmínkách. Tato technologie zachovává uvnitř chladničky stabilní teplotu, což zabraňuje vysychání vašich surovin.

Chladicí část

Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 230 l. Její vnitřní části tvoří skleněné poličky v plné šíři, zásuvka z průhledného plastu s regulací vlhkosti, která zajistí, že vaše ovoce a zelenina zůstanou vždy čerstvé. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky LED hornímu panelu.

Regulace vlhkosti pro čerstvou zeleninu

Vychutnejte si vynikající zeleninu s touto zásuvkou pro regulaci vlhkosti. Regulací vlhkosti vytváří nejlepší prostředí pro skladování potravin. Uzavření průduchů vytváří ideální prostor pro uložení bylin a listové zeleniny, zatímco otevření průduchů poskytuje optimální skladování.

Mrazicí část

Mrazicí část s automatickým odmrazováním má čistý užitný objem 94 litrů. V její vnitřní části se nachází praktické zásuvky pro zamrazení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita pro zamrazování je 8 kg/24 hod a akumulační doba je až 18 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 186 cm
  • Hloubka 65 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 69 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 311 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 230 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993288

Všechny parametry

Recenze Electrolux LNT5MF32W0

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jan, 12.8.2020

Příslušenství k Electrolux LNT5MF32W0